Tıbbiyeli Radyo Yayında!

sevgiliyi whatsappta çevrimiçi yakalamak

güvenene hava hoş, güvenmeyene ise kurgu dolu dakikalarla geçen andır. belki de haklıdır, malum bu devirde sevgiliye güvenmek zor.

hele ki iyi geceler dileklerinden bir süre sonra onu çevrimiçi yakaladıysanız. tabi akıllara bir soru daha getirir, sen neden tekrar çevrimiçisin ulan züdük?
sevgiliniz diye her şeyine karışmayacağınızı gösteren durumlardan biridir.hem, size ne; istediğiyle mesajlasir, belki canı sıkılmıştır,uyku tutmamıştır öylesine geziniyordur.

sinir oluyorum bu sevgilik olayının iki tarafı köleleştirme ve kontrol altına alma vasıfsızlığına
ahah sene olmuş bilmemkaç, eşek kadar olmuşuz, ruhumuz duymamış aldanırken, kimsenin peşine düşemem vallahi.
elimizdeki teknolojik zımbırtılarla ilişkilerimizi ve gizli orantılı olarak karakterimizi ve değer yargılarımızı şekillendirdiğimizi, bitirdiğimizi bana tekrar hatırlatan durum.
böyle intiba oluşturuyoruz, böyle değerlendiriliyoruz bu bana baya sıkıcı geliyor sözlük. altı üstü telefonu açmış bir uygulamaya bakmış, uyuyacam demiş uyumamış, banane ki.

bu kontrol manyaklığı ve teknolojinin işgal ettiği ilişkinin sığlığından kaynaklanan güvensizlik sürekli bir kısırdöngü, black hole.

bi yanda aynısı bana yapılsa kişisel alanım işgal edilmiş hissi peydahlanıyor, öteki yanda insanların birbirine ulaşım kolaylığı nedeniyle paranoyakça düşünceler..

neyse geceye bir sefil edebiyatı bırakalım; birinin son görülmesini takip etmeyi unuttuk be hüseyin.

içerik kuralları - iletişim