Büyük vs. İkisini aynı anda koridorda görmek taşikardi, aritmi, hipertansiyon yapar.
Eğer zat"seven kız nasılsa seviyor beni"diyerek sadece onun kendisine olan ilgisi nedeniyle onunla sevgili oluyorsa hiç olmasın kızı kötü emellerine alet etmemeli.birini onun sevgisi için değil "o" olduğu için bütün herşeyini sevmeli insan.sevilen kıza gelince çaba sarfetmeli kişi onu kazanabilmek için ama diğer yandan olmadığı biri gibi davranmamalı.sonrasında gerçek yüzü ortaya çıktığında malum sona varır.o yüzden en güzeli sizi seven birini aynı zamanda sizin de sevmeniz olur ama herşeyinizle herşeyini sevmelisiniz.
Seven kız olmak ve bunu cesurca söylemek girişiminde bulundum da ne oldu koskoca bir hiç. Sevilen kız olamadım sadece bir kısım erkeklerin arada aklına düşen zeki kız oldum. Sağolun canlarım diyeceklerim bu kadar.
Sevdim gittim söyledim. Ertesi gün sanki herkes biliyodu, herkese anlatmış. Ama böyle bir sevme yok itler gibi sevdim abartısız. Kim ne demiş umrumda değil bu yüzden. Yapmadığım şey kalmadı. Kendime saygımı kaybettim. O ne yaptı? Gitti onun sevdiği ama onu sevmeyen birini tercih etti.Sonuç: ilişkisinde o kadar kırıldı ki hissiz bi insan oldu. Artık kimseyi sevemeyen biri oldu.Anafikir: Bir erkeğin bir kızı sevebilmesi için illa o kızın erkeğin ağzına sıçması, dengesiz, atarlı, tripli olması ve onu sevmemesi gerekiyormuş.Bi erkeğin sizi sevmesini istiyorsanız bunu uygulayın kızlar. uygulayabilirseniz yüzde yüz çalışıyor.Versusun cevabı mı hmm. Tabi ki sevilen.Sizi oynatan kızlar için iyi kızları üzdünüz beyler.
Ataerkil toplumlarda sevilen kız genelgeçerdir ve belki de sağlıklı olanı budur. Erkek sever, kız sevilir. Erkek kızın peşinden koşar,ilişkiye ikna eder. Kız erkeği tanıdıkça sever. Sonrası 'lived happily ever after'.. erkeğine evlenme teklifi eden kızları da ayakta alkışlamak lazım tabii ki, saygılar.
İkisi de oldum . Hangisi diye sorarsanız şunları derim: burada bir şey eksik sevgi her şey için yeterli bir kavram değil sevince ya da sevilince çözülmüyor
Nasıl red pill teorilerinin bazı kısımları doğruysa bu başlıkta da doğru bilgiler var.Ben de ilişkiyi başlatması gereken tarafın erkek olduğunu düşünüyorum. Seven kız zaten erkeğe sevdiğinin sinyalini veriyor. Bundan sonra erkek de istiyorsa gidip erkeğin açılması gerekir.bu arada kesişme tek başına sinyal değildir aman dikkat edin dostlar. Yani insanın gözünün içine içine bakan birine siz de ister istemez bakar rast gelirsiniz ne kadar kaçınsanız da.Kadın ve erkek fıtratı arasında baya fark var. Bu gibi yüklerin altına erkek girmesi lazım. Kızlar narindir. duyguları daha fazla ve daha yoğun hissediyorlar. Erkeğin incindiğinden daha fazla incinebilir belki. Ondan erkek açılsa red cevabını erkek alsa daha iyi.Sevilen kızın da ama yanlış sinyal verip karşısındakinin kafasını allak bullak etmemesi lazım.Neden? Zıt kutuplarız çünkü. yaklaştıkça birbirimizi çekiyoruz. Ondan dolayı eğer ilişki istenmiyorsa araya belirli bir sınır ya da gösterge konulması lazım ki karşıdaki boşa umutlanmasın.Hatta sırf şu zıt kutup olayından dolayı en iyi kız arkadaşlarım genelde uzun süreli ve çok güzel ilişkisi olanlar oluyor. Diğerleriyle çok yakın ilişkiye girmeye, oturup muhabbet etmeye tırsıyorum çünkü.Ha seven kız da karşıdaki sinyal vermiyorsa yapacak bir şey yok. Onla aynı ortamda olmamaya çalışacak. Hiç sinyal olmadan gidip açılmaması lazım bence. Sevdasını içine gömecek. bu dünyada çok fazla insan var. kafanıza uyan sadece bir kişi olamaz.Bir kız vardı bir arkadaşımı çok seviyordu sabah akşam kesişmeler olur olmadık şeyler için yazma bilerek yanına gidip yanında yüzünde güller açması onunla gezmek isteme vs. arkadaşım kızı incitmemek için ona iyi davranıyordu ama yanlış anlaşılmamaya çok dikkat ediyordu. Çocuk kafasını kaldırmaya korkar olmuştu. Hatta bir de bu kızın oda arkadaşı da bu arkadaşa tutulmuştu. Çocuğun ödü kopuyordu artık mayın üstündeydi sanki.

Bir gün çocuk kıza bir şey diyeceğim diye yanına aldı. Kız yanlış anladı çocuk ona açılacak sandı o an kızın yüzündeki mutluluğu ben gördüm. Ellerini çocuğun kollarına doladı sevinçten havalara uçuyordu. Hatta üzerine sarılacak hali vardı. Ama çocuk alakasız çok kimsenin bilmemesi gereken bir hırsızlık olayıyla alakalı bir şeyler söyledi.Kızın yüzünde dehşet bir hayal kırıklığı görülüyordu artık. Omuzları çoktü. Parmak uçlarının üstünde durmayı bıraktı. Yutkunduktan sonra zorla çocuğun istediği bilgileri verdi ve lavaboya gitti. Arkadaşım da yüzü boncuk boncuk ter olmuştu kızın bu üzgünlüğünü görünce. o da fark etmişti ama yapacak bir şey yoktu artık. İş işten geçmişti.Sonra ne mi oldu. O çocuk okuldan ayrıldı. Çocuğun ayrıldığı sene kızın gönlü başka birine kaydı. Diğer arkadaştan hasar yemediği için hiç sıkıntı olmadı gayet güzel bir ilişki yaşadılar. bu hikaye trajediyle de bitebilirdi ama bitmedi.Kıssadan hisse: Sinyal alsa da almasa da seven kız beklese daha iyi sanki. (Bu fikir bir gün değişebilir tabi)