sevilme ihtiyacı

aniden bastıran, insanı var olduğu andan koparıp belirsiz süreliğine kapkaranlık bir yalnızlığa hapseden sevgi eksikliğinin getirdiği ihtiyaçtır. elbette her insanı dönem dönem etkileyebileceği gibi bu yaşlara sevgisiz büyüyüp gelmişlerin en yoğun ve sık yaşadığı ihtiyaçtır, derin bir duygu hali, iç burukluğudur.
gece yastığa baş koyduğunda akla üşüşenlerden. gündüz gölge gibi peşinde olup yokmuş sayılanlardan. gündüz başka, gece başkalaştıranlardan.
endişe, mutsuzluk ve yılmışlığı yaşatanlardan. tek çıkış yolu öz şefkat.
herkesin muhtaç olduğu, olmadığında hayatın anlamını sorgulatacak boşluklara yol açan duygu ihtiyacıdır.
kendin ve annen dışında kimsenin seni gerçekten sevmiyor olma ihtimalini düşünürsün. gece gece aşık olasın,olunasın sevgili yapasın gelir. izlediğin filmi anlatabileceğin, derslerin zorluğundan yakındığında boşver demeyecek, senin deli kafana uyabilecek birini ararsın. sevilmeyecek bir insan olmadığına inanmak istersin , kabul görmek ama geçmişe bakınca imkansız gelir. sen de hayalini kurmaya devam edersin.
en ani gelen en şiddetli yaşadığım hep yaşadığım ihtiyaçtır. ailem beni sever ama bu ihtiyacın sonu da yoktur sanırım. sevilmek güzel bir şey zaten özellikle karşılıklıysa bir de saygı varsa işin içinde off düşüncesi bile mest etmiyor mu
umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar, sizin her zerrenizi sevecek bir insan dışarıda bir yerde dolanıyor. ben ona rastlayalı 1 sene oldu, umarım siz de bir gün karşılaşacaksınız.

içerik kuralları - iletişim