sezgin tanrıkulu

hdp’nin chp’ye metastazı.
pkk’nın kırsalda paralizi olmasına sebep olmuş siha’ları hedef seçmiş kendisine. sivil ölüm varsa (ki sanmıyorum) eleştir eyvallah da yerli yapım silahları ana hedef yapmak nedir arkadaş. “jitem gitti, siha geldi” cümlesi ne manaya gelir? silah üretmeyin mi diyorsun? bu adamı halen bünyesinde bulunduran hatta tek laf etmeyen chp, bir gün iktidar olursan siha yapımını durduracak mısın? açıkla bir zahmet.
chp artık bu atıklardan kurtulmalı.
her daim bünyesinde benzer insanları barındırarak halkla arasını açık ara açan chp'nin hiçbir zaman iktidara gelemeyeceğinin açık kanıtı olan zatlardan sadece biri.

haberi okurken sezgin tanrıkulu'nun ismini görmesem murat karayılan ya da duran kalkan açıklama yapmış diyebilirdim.

dört bir yanımız ateş çemberi altında bu kadar hassas bir dönemden geçerken, teröre karşı başarılı operasyonlar yürütülürken bir yandan gelen şehit haberleri yüreklerimizi dağlarken sözde milletin vekili olan biri terörün/teröristin ağzından üstelik de mustafa kemal atatürk'ün kurduğu parti mensubu olarak konuşabiliyor.

bakalım kemal kılıçdaroğlu'nun nihai tepkisi nasıl olacak.
chpnin hdpli kontenjanlarından biri. ama chp bizi şaşırtıyor mu? elbette hayır. kanas canan gibi daha bir sürü terörist sempatizanı devlet düşmanına sahip olan chp devlete verilen zarar oranında akp ile yarışır

içerik kuralları - iletişim