sınıf tekrarı – Tıbbiyeli Sözlük
bu yıl da kesinleşti gibi.sanırsam önümüzdeki asır kliniğe geçmeye hak kazanacağım.bir de bütte kolay falan sormuyorlar efendim bunlar tamamen kulaktan dolma bilgiler.

editus communis:düzeltme
Gezip tozup çalışmayana koyar mı bilmiyorum ama okula gelip derslere girenin kendisine yahu salak mıyım ben diye sormasına sebep olabilir. Ama yaşamayan bilmez tabi. Bu süreçte Kendi döneminden arkadaşlarının muhabbetlerinden soğuyabilir insan. Güzel güzel çalış tıbbiyeli başına iş çıkarma bence
Başıma gelmeyendir.

Sen de 6 yılda bitirdin hee eheheh diyenleri de Allaha havale ediyorum,saygılar.
kesinlikle sınıfta kalanların çoğu az çalıştığından değil sistemin azizliğinden kalıyor.Benim düşüncem komitelerde aldığın her 60 üzeri notun + değer olarak final sınavına yansıması böylece hem komiteye haksızlık olmaz hem de kalan sayısı azalır.(anlamayanlar için örneğin 4 komitemiz 60,birisi 68 finale +8 puanla başlıyoruz)
bi keresinde gezmek için uzatmıştım baktım ki herkes beni mental retarde sanmaya başladı vebalı gibi bakıyolar falan ben de bidaha yapmadım
Kaldığın yaz tatili pek hissetmezsin ne olduğunu. Hatta aşırı rahat bir yaz bile gecirebilirsin. Sonra dersler başlar fakülteye gittiğinde anlarsın sınıfta kalmanın ne olduğunu. Arkadaşların sürekli yeni derslerin hocaların zorluğundan bahseder senin ortamda olduğunu düşünmeden Kaldığın sınıfla ilgili ne kadar kolaymış geçen yıl derler. İşte ilk burda koyar insana. Sonra o arkadaşların staja başladığında bi daha hissedersin o burukluğu. Sanırım en son da onların mezuniyet töreninde yaşanır ama henüz yaşamadım bunu.