solmuş papatya

sözlüğümüzün sohbeti çok tatlı olan, entrylerini severek takip ettiğim dönem2 yazarı. aynı yolun yolcusuyuz

ilk kez birinin nik6’nı açıyorum, heyecanlandım *
henüz tanışamasam da entrylerini severek takip ettiğim tibbiyelisozluk yazarı. ayrıca entrylerimi favorilerine eklemesiyle de beni ara ara mutlu ediyor. entrysi bol olsun. *
beni sözlükte takibe alan ilk kişidir efendim.
zannımca sözlüğün oylama ve favlama kültürü en geniş olan yazarıdır. bu yönüyle kutluyorum kendisini. şimdilik bu kadar efendim...
iyi yazmaları olsun...
samimi bulduğum severek de takip ettiğim yazar favların bol olsun hehe
aynı şekilde hissettigimizi gördüğüm bir entrysiyle kendime yakın hissettiğim yazar kendisi. ıyi bir insan olduğunu düşünüyorum. aynı hissettiğimiz noktadan sonrasının onun için iyi sonuçlanmasına çok sevinmiştim. *:) mutlu entryleri olsun..
edit: o entryler gitmiş galiba, umarım nazar değmesin diyedir
cok cana yakin bulduğum papatya hanim. edebiyat sever, sozlugumuzde güzel siirler gormemizi sağlayan insan. bir entryinde sevdigi insandan evlenme teklifi aldığını yaziyordu o gun sanki cok yakin bir arkadaşımdan duymuscasina sevinmistim bu habere. umarim hep yazar, sevdigim bir yazar, var olsun.
(bkz:hayırlı cumalar)

başlığın ilk entrysi olmadığı için sadece bakınız vererek entry yollayabilirim ama adettendir, ilk defa hayırlı cumalar dilediğim kişidir. o sevmese de hakkında girilen güzel nick6 entrylerini okumak hoştir. ele gizeldir.

içerik kuralları - iletişim