sosyal medya hesabı olmayan genç

genel de
ergenlerin hava atma
kızların koca
erkeklerin karı bulma
ihtiyarların oyun oynama gençliği yakalama!!!

faaliyetlerini içeren bir mecra olan sosyal medyayı kullanmayan tiptir

kullanmayınız
olsun ya da olmasın çok da farketmez ne sosyal medyayı kullanmak ne de kullanmamak bir üstünlük değil bence.
(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
hayatı yeterince yoğundur sosyal medyaya vakit ayırmak istemiyordur,gereksiz görüyordur.
bir süre sonra her gün instagramda fotoğraflarını paylaşan ilgi meraklısı bazı tiplerden sıkılan gençlerimizden biri olan gençtir.
(bkz:samimiyetsizlik )

fayda sağladığı için kullananlar da vardır. fakat benim için faydadan çok zararınin olduğuna karar verdiğim için kullanmıyorum. kafam rahat. farklı olmaktan zarar gelmez.
son zamanlarda çok daha iyi anladığım gençtir. aslında hiçbir samimiyetiniz olmayan hatta bir kısmından zarar gördüğünüz insanlarla dolu hesaplardır. elbetteki dostlar da vardır ama birçoğu yalnızca aynı ortamı paylaşmış olduğunuz insanlardır. sık sık ben de bu yola girmeyi planlıyorum hadi hayırlısı.
hangi hesaplarda olduğu önemlidir. örneğin facebook etkinlikler, bilim, sanat, psikoloji, sosyoloji felsefe gibi bir çok alanda güzel içerikler paylaşan sayfalar bulabilirsiniz. ancak snapchat veya instagram için bunlar genelde pek geçerli değil.
tanım: ama yine de hiçbir sosyal medya hesabı kullanmayan genç, tebrik ettiğim gençtir.
yeni mezun tıpçıdır , fetö’yü bahane eden hükümetin güvenlik soruşturmasına takılmak istemiyordur zira sadece fetöcü yanlılarını değil ,gezici yanlılarını ve tarikatlara karşı olanlarıda atama kapsamına almıyorlar bunun için ilk ve kolaylıkla baktıkları yer sosyal medya benden demesi geleceğiniz çalınmasız istiyorsanız sosyal medya hesaplarınızı kapatın...

içerik kuralları - iletişim