sözlü sınavında ağlayan stajyer kız

çevremizde vardır bunlardan. veya zamanında olmuştur. soruları bilemeyince, dibe battıkça gözlerden yaş yavaşça süzülmeye başlar. delikanlı hocaysa karşısındaki "ağlayacaksan çık" der ancak malesef hocalarımızın çoğu bu tuzağa düşerek kızımıza "dur bakalım ağlama bir şans daha verelim, bir çık gel" der. siz ise aynı sorular karşısında yanıt veremediğinizde "tamam bitti sınavın" yanıtını alır evinize dönersiniz. ağlayan da bitirdi ağlamayan da... acaba nerelerdesin şimdi ağlayan kız... asistan oldun mu? şimdi hangi zorluk karşısında psödo gözyaşlarınla insanları kandırıyorsun.
küçüklüğünde ailesine istediği şeyi aldırmak için kullandığında işe yaradığını görüp bunu hayat stili haline getirmiş olması muhtemel şahıstır.
beyler yanlış tarafı suçladığınızın farkındasınızdır umarım. burada ağlayan değil önce ağlatan sonra da ağlayan kız olduğu için ona ayrımcılık yapan hemcinsiniz hocalar suçludur.
tanım:günlerdir süren sınav stresinin altında ezilmiş duygusal tıp öğrencisinin sınav esnasında özellikle malign hocalar tarafından aşırı zorlanması sonucu duygu boşalması durumu.
not:henüz bir sınavda ağlamadım.
hiçbir şey için ağlayacak kadar üzülmeye değmez.en kötü bütten geçersin o da olmadı okul uzar ama duruşun değişmez ancak bu arkadaşlar genelde egolarına yediremedikleri için ya da hocadan korktukları için ağlıyorlarsa bilemeyeceğim
genelleme değil ama türlü genellemelere gebe bir söylem.

şahsen sınavdan çıktıktan sonra çok ağladım ama hocanın önünde ağlamadım, ağlayanı da görmedim. ne gördüm biliyor musunuz? erkek hocaların yaltaklık, kadın öğrencilerin kaltaklık ettiğini söyleyen bir doktor adayı gördüm. malesef buraya kadar varan düşünceler görüyoruz. bu yüzden masum gibi görünen iddialarınızı dillendirirken dikkat ediniz.
2 aylık staja günü gününe çalışmış,asla not üstüne not getirmemiş,son gece de artık çalışacak birşeyi kalmadığı için saat 11 sularında yatıp iyice uykusunu alıp sabah hocanın kapısında ' hiç çalışmadım kesin kalıcam bu sefer ' diyip asla kalmayan kızdır,kızımızdır.tusu da kazanmıştır kendisi şimdi,hocasının gözüne girmeye uğraşan çalışkan asistan yavrumuzdur
takım elbiseyle bile yakışıklı görünemeyip büte bırakılanların, ağlayarak stajdan kendini geçirtebildiği için bok attığı kızdır.
benim hiç görmediğim ama yan grubumda olan kızdır. her sınavda ağlıyormuş. notları da sınırda değil. ruh halini anlayamıyorum.

yanlış anlaşılmasın sınavda hemotoksilen eozin diyemeyen bir insanım ben. heyecanlanınca adımı bile unuturum ama ağlamak bir garip geliyor.

içerik kuralları - iletişim