sözlüğü yeni mezunların istila etmesi – Tıbbiyeli Sözlük
70.DHY konularının açılması ile başlayan durumdur.

vitaller kısmından takip ettiğim kadarıyla dün akşamdan beri 200 yeni yazar katılmış aramıza.

normalde günlük 10-15 kişi gelirdi.sol framedeki başlıkların yoğunluğundan da anladığımız kadarıyla, yeni gelenler yeni mezun doktorlar.

bir anda gelerek adeta sözlüğü istila etmişler.güzel de olmuş.

umarım sadece dhy ile ilgili başlıklara yazmazlar.

ya da dhy işi bitince çekip gitmezler.en az 6 yıllık bir tıp fakültesi ve yine en az 24 yıllık bir hayat hikayelerinin olduğunu düşünürsek anlatacakları çok şey olmalı.

bir de aralarında tus çalışanlar olup da tıbbi başlıkları desteklerlerse tadından yenmez.ey yeni mezunlar hoş geldiniz !

dhy dışındaki diğer konulara da entrylerinizi bekliyoruz.
KATILDIĞIM TESPİT.İYİ DE OLDU, HEKİMLİĞE YENİ BAŞLAYACAK,İLK KEZ CİDDİ MANA DA SORUMLULUK ALMAYA BAŞLAYACAK ARKADAŞLARIN HEYECANLARINA ORTAK,ANKSİYETLERİNE ÇARE OLMAK GÖREVİMİZDİR.
sözlüğe bir hareket geldiği kesin. ama katkıları sadece #70dhy kategorisine olmaması dileğiyle. Hoşgeldiniz abilerim ablalarım
ayrımcılık dolu bir başlık . pozitif ya da negatif ayrımcılıga her turlu karsiyim
70. Dhy vesilesiyle topluca sözlüğe katılan arkadaşlar. Henüz büyüyüp serpilmekte olan sözlük için kabul edilebilir bir hamle. 200 ün üzerinde yeni yazar kaydı oldu. Bu arkadaşların % 30-40 ı kalıcı olsa, % 5 i enler listesini zorlasa gayet güzel olur. Ama bunun 71'i 72'si var; 80'i 90'ı var. Hep böyle olursa işin tadı kaçar. Ciddi endişelerim var bu konuda, sayın Batikon, sayın adını bilmediğim diğer adminler; gözünüzü seveyim bi daha yapmayın. Sol frame'i şey yapmayın