Bazı yazarların defaatle yaptığı davranıştır. tanım içermeyen giriler, doğrudan başka giriye yanıt olan giriler vs. Yahut önerilerinizi bekliyorum şeklinde açılan başlıklar hakkında daha az müsamaha göstereceğim.
yanlıştır, umuyorum ki günün birinde gerekli şeyler eklenecek, yazarlarımızda sözlük olgusu yerine oturacaktır ama şaşırmamak lazım daha yeniyiz, biraz sancılı dönemden sonra bir düzlüğe çıkarız umarım.
2 ay geçse de hala daha yeniyiz. Olacak bu iş. Üzerine yoğunlaşmanız gereken başka konular var bizi sözlükten soğutmak isteyenlerden bahsediyorum.
zamanla her şeyin oturacağını düşünmekteyim. hiç kimse sözlük yazarı olarak doğmuyor. burada önemli olan tecrübelilerin tecrübesizleri aşağılamadan, küçük görmeden tecrübelerini aktarmaları, uyarmaları.
tam olarak bunu yaptıktan sonra hatamı farkettim ancak çok geç, girdiğim entryi silemiyorum yetkim yokmuş kusura bakmayın artık
Rahatsız olduğum durumdur. Soru şeklinde başlıklar, "haklısın kanka" tadında cevaplar görüyoruz. Sözlüğü sözlük gibi kullanalım lütfen, yeni de olsanız öğrenebilirsiniz.
Madem bu kadar cok amacindan sapiyor o zaman sozluge ek bir de forum mu olsaydi dedirten baslik.
göze batan bir durum. o tarz başlıklara denk geldikçe şakayla karışık iğnelemeye çalışıyorum ama başlık sahibi yazarların da bu konuda ellerinden pek bir şey gelmediğinin farkındayım. bir kitap hakkında tavsiye edinmek için 10-15 yazara mesaj atıp fikirlerini sormaları pratik bir yol değil, o nedenle de bu başlıklar açılıyor. kurallar tabii ki uygulansın ama kimseyi de sözlükten soğutmamak gerek. belki ekşi duyuru tarzı bir olay getirir yönetim; belki yazarların yardım, tavsiye, fikir artık her neyse isteyebileceği bir başlık sol tarafa sabitlenebilir. en azından hepsi tek başlıkta toplanmış olur.