sözlüğün kadınlarının günü kutlu olsun

sağolun sağolun... gerçeklere gelelim. sözlük nüfusu kadın çoğunlukta olsa da moderatör ve adminlerin k/e oranına bakılırsa sınıfta kalıyorsunuz sayın admin. `dixi`den boşalan yere yine bir kadın yazarımız gelmeliydi bence.

işbu entry ile yönetimde gözüm olduğu sanılmasın, hiç ilgim olmaz ama canımız ciğerimiz `je m abandonne`yi yalnız bırakmayın. bir de moderatör seçimleri nasıl yapılıyor onu da öğrensek fena olmaz hani. sevgiler.
her insan hayata kadın olarak başlar.. ardından genler ve hormonlar bu insanların yaklaşık yarısını erkek yapar.


pozitif ya da negatif ayrımcılık gibi saçma terimlerin yok olacağı bir gelecek için, sosyal alanda tam eşitlik için dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun..
bu sözlüğün bir yöneticisi olarak en çok sevdiğim yanı da belki bu..kadınlar burada kimliklerini sergilemekten çekinmediler asla.. keşke daha çok elleri değse derim her zaman.

not:yönetimsel eleştiriyi kabul ediyorum. ileriki süreçte bu konuda da gerekli çalışmaları yapacağız.
tüm kadın arkadaşlarımızın dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun. kadının tanımını ve toplumdaki yerini erkeklerin belirlemediği nice aydınlık günlere.
tüm kadınlarımızın dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun. şiddet olaylarıyla, cinayetlerle anmayacağımız nice dünya kadınlar günümüz olsun.

içerik kuralları - iletişim