sözlük userların oyun parkıdır

kesinlikle katıldığım olaydır. örnekte görüldüğü gibi (ebkz: #38300) kanıtlarla geldim insanları hedef göstererek kavga etmek yerine düşüncelerimizi gerilmeden ifade edebileceğimiz bir platform olmalıdır. swh kızmak yok,şakalaşıyoruz bu sayede birbirimizi geliştirebilir, ötekileştirmeden düşünce evrimimizi gerçekleştirebiliriz.
düşüncelerin savaşından kavga hakaret değil, yeni fikirler yeni bilgiler tecrübelilerin anlatması yaşca büyük olanların diğerlerine onlar da isterse bir şeyler öğretmesi gerekn yer burası
bu sözlük ne oyunlar ne oyuncular gördü. birçok da trol hem de dağ trolü gördü. bu yaştan sonra salıncakta mı sallanacak millet? birini hedef gösterip saldırdığın anda o adam da sana karşı bir şeyler söyler aga. rahat durmak gerek. neyse burada afilli bir söz söylemek gerkli böyle itli köpekli sanırsam ama aklıma öyle bir söz gelmedi. dizilerde böyle dayı amca enişte falan söylüyor müzik de girince bir hava oluyor.
saygılı sevgili hakaretsiz temiz bir ortam olsun. ne babayiğitler banlandı burada. troller de aynı kaderi paylaşmalı.
son olarak tabiki de burası bir nevi oyun parkıdır. milelt burada hayatın monotonluğundan, koşturmacasından kaçıp birkaç şey yazıp okuyup rahatlıyor veyahut birkaç kişi faydası dokunuyor. bunu insanlara çok görmeyin.

içerik kuralları - iletişim