İşlevini henüz anlayamadığım durumdur

Sözlüğe de bir şeyler olmasın sonra

Durumlar baya ciddi

(bkz:ne Mana)

Üçüncü düzenlememi de an itibariyle yapıyorum

Başlığa da düzenleme ve sil seçenekleri eklenmiş bu iyi bir gelişme tabi ardından ona da edit eklenebilir dikkatli olmak gerekiyor
Yazdiklarini iyi yaz kontrol et her düzenleme yaptiginda o sayilari milletin gozune sokacagim demek istemis sozlugumuz
Entryden ziyade gözüm ona kayıyor yazıldığı renkten dolayı.bari onu da fümemsi bi renkte yapsalarmış
birçok kişinin edit yaptıktan sonra en altta "edit: vs. vs." diye sebebini belirtmeden çok kez edit yaptığını göstermiştir.
Telefondan entry girerken küçük mini minnacik bir alanda üç satır okunuyor titiz bir insansanız yazdığınızı tekrar tekrar okursunuz bir anlatım bozukluğu var mı diye bakarsınız yazdıktan sonra tamamına bakma şansınız olduğu için gönderdikten sonra kontrol edersiniz hatta alttaki fazla boşluk dahi düzeltilmiştir bir kaç kere tabi ki doğru olduğunu düşünmüyorum düzeltiğiniz de bir kişi dahi okumuşsa etik olmuyor

zaten yapan patladı artık geçti

Not-Şekildeki ilk iki düzeltmenin nedeni Sözlükten kaynaklanıyor önce tüm entrylerde vardı edit:
Beni entrylerimi editlemekten uzaklaştıran yenilik. Entry'i göndermeden önce kontrol etsem de yine de fark edemediğim yazım yanlışları ve anlatım bozukluklarını artık Düzeltmek istemiyorum. Kendimi damgalanmış gibi hissediyorum. Millete 'Bak bu mal entry'sini 7 kez editledi' der gibi ordan bana psikolojik baskı uygulayan bu yazıyı hiç benimseyemedim. Bu damgayı yemektense yanlış yere koyduğum virgülü düzeltmeden öylecesine bırakmayı tercih ediyorum.

Şahsi önerim şu ki kaç kez editlendiğini atın bir kenara. O adamın 24 defa editlemesiyle 67 defa editlemesi arasında ne fark var? Ama Edit saati önemli tabi. Küçük bir edit işareti misal kalem tutan el figürü ve yanına da edit saati eklense daha şeker durmaz mı sevgili yetkililerimiz?
gelen yoğun istek üzerine edit sayısı silinerek son güncelleme tarihi bırakılmıştır. düzenlemenin nedeni de belirtilecektir aynı zamanda düzenleme esnasında. istekleriniz doğrultusunda hazırlanan güncelleme çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir.