sözlükte kadir mısıroglu sempatizanları olması – Tıbbiyeli Sözlük
(bkz:kadir mısıroğlu) başlığını açtıktan sonra altına gelen entrylerden bazıları beni şok etti. Gerçekten bu adamı tarihçi sanıp ustad deyip ciddi ciddi adam yerine koyanlar varmış? Ne tesadüftür ki bu malum şahıslar bugün sözlükte provakasyon yapanlarla aynı kişiler. Ciddi ciddi diyecek bir sey bulamıyorum, yani hani bir şeyler denir de mal ortada şuan: kadir mısıroğlu . Bundan fazlasını söylemeye gerek var mı bilmiyorum? Adamımız 'şeyh pir' diyor, Atatürkün ruhunu çağırıp konuşuyor,onun ingiliz ajanı yahudi maşası olduğunu söylüyor, insanları ermeni,yahudi,gavur diye damgalıyor, karl marxın cinni olduğunu iddia ediyor,cinlerle sohbet edip ruh çağırıyor.Bu adama entelektüel, üstad falan filan diyenlerin sözü geçersizdir. Zihinsel yetersizlik özgür fikir beyanının önüne gecmeye yeterlidir. Daha fazla yazmam bile lüzumsuz,su hale bakınız ya:(ebkz: #18452)

(ebkz: #18455)

(ebkz: #18459)

(ebkz: #18469)
`sözlükte hdpkk sempatizanlarının olması`ndan daha iyidir. Verilen bkz.larda gerçekler yazmaktadır. Kimse çok seviyorum aşğım falan dememiştir.
Aynısı bu ülkede ilber Ortaylı üzerinde de yapılıyor. Son dönemlerde moda olan profesördür kendileri.

Eğer yine geçmişi takip edenler varsa bilmelilerdir ilber hocanın bugün fetöcü dediğimiz adamların dergilerinden kitaplarından kendini tanıttığını.
tabibcikler odası yakında apoyu resmi fetoyu fahri başkan ilan edecek, zihinsel olarak kendini ileri gören ve sadece beyincikleri ile yaşayan malumlar kadir mısırlıoğluna takmış... yav ne zaman kendiniz gibi düşünmeyen kişileri aşağalamaktan vazgeçeceksiniz, en azından bu aşağalamayı yaparken, önünde yada arkasında demokrasiden,özgürlükten,fikir ve düşünce özgürlüğünden vs bahsetmeyi kesin, komik oluyorsunuz...
[http://odatv.com/vid_video.php?id=8e865 ~ keşke yunanlılar savaşı kazansaydı] diyen bir malı seven adamla aynı fakülteyi bitirmiş olmaktan utanıyorum