bu tarz söylemlerin böyle bir sözlükte olmayacağını umut etmiştim.günlük hayatta kullanılıyor olabilir ama bu çirkin söylemlerin buraya yansıtılması hoş değil.sonuçta bu laflardan hoşlanmayan insanlar da olabilir.onlar da okuyor o entryleri.entrynin anlattığı fikir iyi olsa da sırf o iğrenç kelimeler yüzünden benim için pek bir değeri kalmıyor açıkçası.ama buna ne kadar dikkat eder yazarlarımız,eminim ki hiç umurlarında olmayacak.
insanlar neden küfür eder ki.. böyle küfür yerine kullanılacak kelimeler var ya..

ayağına köpek işesin var.. davun çıkasıca, kara davun sokasıca falan.. (günümüzde kimse veba olmaz merak etmeyin.)

bazen çok hakaret gerekirse hey kafalı, külek kafalı falan denilebilir.. yani küfüre gerek yok ya.ben de bazen ediyorum küfür aslında.. ancak geçen hafta kuşa sövmüştüm, hala neden sövdüm diye düşünüyorum.neyse teğetsel teğetsel gittik.. küfüre gerek yok. hele bir doktorun ya da doktor adayının küfür etmesi hiç yakışık bir olay değil.
Olmasa iyi olur tabi ama bazen de gerekiyor diye düşünüyorum aklıma can Yücel geldi [http://listelist.com/en-guzel-can-yucel-sozleri-siirleri/ ~ tık ]
cık cık cık ayıpO da neBen hiç duymadımHiç etmedimBirinden duydumDerseniz hassiktir lan ordan derim
küfür, aleni olarak çok edilmemeli elbette. ne gerçek hayatta ne de sanal hayatta.tabi küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan kelimeler veya cümleler de vardır.bir de küfür olmayan ve küfürmüş gibi addedilen fakat aslında argo olan deyişler de var.bunların ayırımını iyi yapmak lazım. mesela birisi göte göt dediğinde, `aaa küfür ediyor` dememek lazım.
Küfür ayrı hakaret ayrı

Her küfür hakaret olmadığı gibi

Her hakaret küfür içermez
Küfrü tasvip etmiyorum, savunmuyorum ama yerine göre ediliyor o yüzden Şahısa doğrudan edilmediği sürece, sözlükte bir düzeyde serbest olmalıdır. Özellikle teröristlere, terör örgütlerine tamamen edilebilir olmalı.