bunun bir kuralı yokmu kafanıza göre beni banladınız. sheishere de banlanmış benden önce . yönetmelik metin yokmu . example amk dersek ban yermiyiz bunları yazın
Onu adminler bilir tam bilmem ama Sözlük gibi kullanıldığı sürece kimsenin uçurulacağını düşünmüyorum çok emek vermek gerekiyor gördüğüm kadarıyla bir de sinirini sözlükten çıkarır gibi her entrye küfür yazılması hiç hoş değil sonuçta herkes okuyor entryleri küfür okumak zorunda değiliz yazar olarak fikirlerim bunlar ayrıca

(bkz:tıbbiyeli sözlük kuralları)
biraz önce yazdığım entry silindi.neden silindi niçin silindi herhangi bir bilgi yok.gercekten de canları istediği zaman.
sözlükte çok az sıklıkla görülmekle beraber takip ettim ban nedenleri(aslında geçici ban demek daha doğru olur sanırım 1 hafta gibi bir sürede tekrar dönüyorlar):-inci sözlük stili entryleri ile uyarılara rağmen sözlüğün kalitesini yerlere sermek (bkz:nebakiyon)(bkz:alpertunga)

-uyarılara rağmen sözlük formatını yerle yeksan etmek (bkz:sheishere)

-uyarılara rağmen insanlara hakaret etmek, ırk-cinsiyet-din-dünya görüşü vb. nedenlerle aşağılamak (bkz:zerdusck)

-insanlara hakaret eden, insanları ırk-cinsiyet-din-dünya görüşü vb. nedenlerle aşağılamaktan sözlükten uzaklaştırılan arkadaşını koruyacağım diye açtığı başlık ve entrylerin onlarca kez silinmesine uyarılara rağmen onlarca kez tekrar yazarak diğer yazarları rahatsız etmek (bkz:siyahstetoskop)kısacası "uyarılara rağmen" kelimesine dikkat etmek gerekiyor canı istediğinden ziyade. uzaklaştırma alacak kişileri ise iyi takip eden sözlüğü görebiliyor. sheishere hariç tüm ceza alanlardan da rahatsız olmuşumdur.ha bir de silinen entrylerin neden silindiği çöp kutusunda yazıyor ayarlar sayfasında bulunan. eleştirmeden önce araştırmak da fayda var.