Kardeşim kendi açtığım başlık bile yok,kudurmus gibi başlık açıp kufredip duruyorsun, altına cevabını uygun bir uslupla verince de kuduruyorsun. Sakin olsana dostum dünyanın sonu değil. Fikirlerimi yazdığım için bana kimse müdahale etmez. Ederse de umrumda olmaz pek zaten,buraya muhtaç değilim.
Buraya ve buradaki insanlara muhtaçsın. Kirli fikirlerini aktararak oportunistlik yapacağın herhangi bir ortama muhtaçsın genel olarak.Seni domestos reklamındaki "kötüyüm ben kötüyüm" şarkısını söyleyen bakterilere benzetiyorum.
tıbbiyeli ergenler isminde yeni bir sözlük kurup bu tipleri oraya şutlamalı vesselam
Ellerine hiçbir şey geçmeyecek gruptur.

Yeryüzünde fesat çıkaranların eline şimdiye kadar ne geçti ki bunların eline de bir şey geçsin ?sözlükte Provakasyon yapan iki grubun olması ? `hiç komik değil` Provakasyonu teröristler yapar. Masumum, bir şey yapmadım, başlık açmadım, küfür etmedim, mikimmel üslubum var diyince işin içinden çıkılmış mı olunuyor ? Kimin ne olduğu çok belli. Yazılan entryler, açılan başlıklar hala duruyor. Öyle ki Kürdistan bile yazan bir yazar gördü bu gözler. hdpkk sempatizanlığı yapıldı. Ee bunlar yazacak çizecek sonra vatanını seven yazarlar yazınca suç mu olacak !? Saygısızlık mı olacak !?

`Orada duracaksınız`

Türkiye de teröristlere ekmek yok. Ona göre davranın. Teröristlere, ahlaksızlığı destekleyenlere de saygı yok. Farklı görüşlere tabi ki saygı duyulur ama teröristlere saygı duymak nereden çıktı ? her gün askerimiz polisimiz şehit oluyor. Onlardan utanmayacak mıyız ?Azalarak biteceksinizumarım sözlük yönetimi bir yerlerden sözlüğü izliyordUr. Gerekli hesapları, entryleri, başlıkları sözlükten silerek korurlar. Farklı fikirler olmasın, tek bir kişi konuşsun anlamını çıkaracak olanlara şimdiden söylüyorum. Kast ettiğim çok açık. Teröritleri destekleyenler ve ahlaksızlığı savunanlardan bahsediyorum.`tibbiyede ahlaksız, saygısız, terörist kişi sayısı yok denecek kadar azdır. `

sözlükte okuyucu ve yazar olarak bulunanlar endişeye kapılmasın.