sözlükte utanılan anlar – Tıbbiyeli Sözlük
Eski bazı girilerimi görünce yaşadığım durum.

Hatta bazen bunları ben mi yazmışım diye düşündüğüm de olmuyor değil.Bu sözlüğe girdiğim zaman tam olarak bunalım dolu dönemlerimdi.Şimdi o girilere bakınca kendi ergenliğime gülüyorum bir yandan da bu kadar değişmiş olmama da seviniyorum.Hepinize her şey için teşekkür ederim.
Hesap açarken kullanıcı adı olarak kendi ismimi almam. Neyse ki, sterilenjektör sağolsun, rica ettim değiştirildi.
"Allah utandırmasın" diyerek başladığım sözlük hayatımda henüz yaşamadığım anlardır. Ne diyelim Allah utandırmasın
Geçmiş entrylere bakarken gelişen anlardır. 400'e yakın entrym var. Kiminde güzel güzel bilgi vermişim, kiminde duygusal kiminde neşeli hikayeler yazmışım. Yeri gelmiş atar yapmışım yeri gelmiş duyar kasmışım. Ama bir entry var ki, onu hangi duygudurum hangi ahval ve şerait içinde yazdım, allah beni kahretmesin.

Bir yazara nickaltında yürümüşüm ya. Oha bana oha. Hiç ima falan da yok açık açık sulanmışım. Beni taciz ediyor diye şikayet etse yatacak yerim yok şurada yemin ederim kimse kovmadan ben çeker giderim yani. Niye öyle bir şey yaptım acaba? Bazen çok ilginç çalışıyor kafam, ne düşündüm, neydi amacım acaba?

O entrymi bulana süprizim var hadin bakam. Çok şey beklemeyin en fazla napabilirim ki, nikaltınıza yazarım belki. Ama söz konusu ben olunca bu Ödül mü olur ceza mı belli değil akskdj

Edit: kimsin sen göster kendini iki entryi de beğenip kaçmak yok hahahaah
-de yi ayrı yazdığım zamanlardır. Hayır bağlaç olan de, da değil. Bitişik yazılması gereken. Hatalı başlık açtığım zaman ya da benzer bir başlık açtığım zamanlar da. O yüzden mümkün olduğunca az başlık açmaya çalışırım.