okudum,bir güzel de malignledim. hayır her açılan başlık bu ülkeye,sözlüğe on numara yararlı da bir bu yararsız,daha dün açılan onca trol başlık sayarım,ama birine bile direk hedef gösteren başlık açmadım. her gün bizi bilgilendiren,ufkuma ufuk katan sayın yazarların bu beyanı karşısında ne yaparım bilemedim gerçekten. bir işsiz boş gezen biziz,sözlüğün formatını bozan biziz,kalabalık eden biziz de kalan herkes son derece faydalı insanlar. kusura bakmayın sayın faydalı yazarlar ve sözlük.
Tabiki de malignleyeceğim, radyoya gelmeden oradaki muhabbetleri görmeden radyoya gereksiz diyemezsin. Radyonun sol frame i doldurduğundan şikayetçi olmuşsunuz sizin açtığiniz başlıklara ne demeli peki? En azından biz aktivitemizi bildiriyoruz katılım sağlamaya çalışıyoruz ya da muhabbet etmeye çalışıyoruz siz peki? Dünkü açılan başlıkları hepimiz gördük sizin açtığınız başlıklar ne yazik ki şişirmedir, ustte hocamin yazdigi gibi dun ve onceki gunlerdeki actiginiz onlarca trol başlıklarını unuttunuz galiba. Ilk once kendi açtığınız başlıklara bakıp sonradan radyoyla ilgili basliklara bakmanizi tavsiye ederim.

(bkz:oh şuralarımı da malignle)
merhabalar sevgili yazarlar,öncelikle bu başlığın ilk entrysinden bazı parçaları irdelemekle başlayalım:"öncelikle bugünkü kutlama olayını yerinde bulmakla beraber": kısmı için teşekkür ederiz. 7 ağustos'ta geçen bir konuşmamızda `tıbbiyeli radyo 30 ağustos kutlamaları` yapılsın şeklinde bir karar vermiştik ve bugün bunu da yapacağız."sol framede sürekli gözüken tıbbiyeli radyo basliginda hep ayni kişiler entry döşemekte": evet bunu da genellikle ben yapmaktayım çünkü sözlükteki insanlar yayının olup olmamasından haberdar değiller ve bu nedenle yazmak zorundayım. ayrıca aynı kişi yapmışsa ne olmuş?"ben bu entryleri görünce radyoya giren bir insanim ve girdigim anda radyoda ortalama 3 4 kisi var ve bunlar hep ayni kişiler,ayni muhabbetler.": o 3-4 kişi geceleyin 8-10 kişiye ulaşıyor ki bir ara 17'leri görüyorduk. hep aynı muhabbet de dönmüyor.evet bu kadar incelemeden sonra, şunu söylemekte fayda var:

4581 üyemiz olmasına rağmen ne yazık ki bu radyoyu gerçekten hakkıyla takip eden topu topu en fazla 10-15 kişi varız. bundan dolayı "aynı yazarları görüyorum aaa" diyorsunuz. bunun bir sebebi üyelerin çoğunun 70.dhy için gelmesi. Biz, radyo ekibi olarak "hep de aynı insanlar olmasın" diye düşündüğümüzden radyoya insan çekmeye çalışıyoruz ki değişik insanlar tanıyalım, muhabbet eksilmesin. lakin bu yeni insanlar radyoda muhabbeti trollemeye geliyorsa kusura bakmasın, biz de cevabını gerektiği şekilde veriyoruz.bu arada saygıdeğer yazarlar hepinizi radyoya bekleriz. geliniz ki hem tanışalım hem muhabbet edelim.
Öncelikle malignin bir tanesi de benim tarafıma ait yazar arkadaş. Burası bir sözlük sen fikrini böyle özgürce girebiliyorsan ben de şu an o yüzden yazıyorum. Ben senin , arkadaşının ve 2-3 düşmanının (ki hiçbiriyle de hoşlaşmıyorum bu arkadaşlardan) her gün girdiği din/siyaset içerikli aynı yazıları , tartışmaları ne kadar görmek zorundayım yazar arkadaş? Bu radyo sen yokken de vardı. Herkesin görmesi için de orada bulunduğumuz allahın her günü oraya entry de girip başlığı üstlerde tutacağız. Sohbeti beğenmezsin bir kere girdikten sonra çıkar gidersin bu kadar ne oldu anlamadım bir başlık atacak kadar.edit: başlığı yazan arkadaş radyo başlığındaki entryleri malignliyor şimdi de. tamam malignledin ya oraya yazmayı bırakacağım yazar kardeş.
Yine aynı çocuk ruhlu yazar ve saz arkadaşları.saldırmak için sürekli yer arıyorsun artık durmanın zamanı gelmedi mi sence.tamam hoşlanmamış olabilirsin ortamdan,muhabetten anlarım o halde çözüm çok basit:bi daha da girmezsin evladım.ama gelip de buraya mızmızlanmana gerek yok.
1.kimse sana kedini ifade edemezsin veya tepkini koyamazsın demedi. sen tepkini koymuşsun, millet de malignle tepkisini koyuyor. oh bir de ben koydum.

2.şöyle açtığın başlıklara baktım, söylediğin sözü söylemeye yetkin bile yok. vay efendim radyo boş bir yermiş (!)

3.radyoda neredeyse günün her saati varım, bir defa seni görmedim, buna rağmen "muhabbete girdim beni sarmadı" diyorsun, nerden biliyorsun radyonu nasıl bir yer olduğunu, hiç sohbetin tadına vardın mı ya da 1 defa kendi müziğini millete dinlettin mi?

4.atom parçalayan sayın yazar, einstein'in senin radyo hakkındaki önyargıların hakkında tam yerinde bir söz söylemiş: "insanların önyargılarını parçalamak, atomu parçalamaktandaha zordur."

5.valla yersen papaz eriği, bizde ortam böyle, radyo var dinlersen.