Premium üyelik alarak reklamsız müzik dinleme, mobilde de sınırsız şarkı atlama, daha iyi ses kalitesi, çevrimdışıyken müzik kütüphanenize erişebilmek gibi hizmetlerini satın alabileceğiniz; ücretsiz versiyonu da bulunan program.
özellikle tus çalışanlar için faydalı olabilecek motivasyon müzik listeleri bulunduran, bir kere alışıldıktan sonra bağımlısı olunan ve müzik evreninde bambaşka keşiflere çıkmanıza aracı olabilecek site/program.3 aylık üyeliği 0.99 TL kampanyasından sonra isterseniz üyeliğinizi sonlandırabiliyorsunuz, devam edilmesi gerekmiyor ama aynı üyelikle tekrar promosyon olması durumunda yararlanılamıyor.
gelmiş geçmiş en iyi müzik programı olabilir. ucuz olması, henüz cd'si yayınlanmamış veya türkiye'ye girememiş albümleri dünya ile aynı anda dinleme kolaylığı, liste tutabilmeniz ve diğer özellikleriyle müzik dinlemeyi harika bir hale getirmiştir.

korsan müzik olayını azalttığını ve daha da azaltacağını düşünüyorum.

müzik zevki olan herkes bu ve benzeri programları kullanmalı.
Hele bir de haftalık keşif olayı var ki efsaneler efsanesi. Aldığı parayı kuruşu kuruşuna hakeden yasal online müzik dinleme dıdısı.
gerçekten doyurucu bir hizmet sunan müzik uygulaması yakın zamana kadar bazı türk müzisyenlerin eserine ulaşılmıyordu şu an herkes yerini almış gibi duruyor. parça listeleriyle kalitesiyle gayet ideal ve ucuz. sevişiyoruz kendisiyle efendim.
premium üyeliği aylık 10 tl, 5 kişilik aile paketiyle 15 tl olan (kişi başı 3 tl (bkz:matematik) ), parasını fazlasıyla hakkeden, kaliteli, efsanevi uygulama. müzik açlığımı ziyadesiyle karşılıyor. premium olmayan benimle ahbaplık edemez.
torrentin çok ekmeğini yemiş biri olarak zaman kazandırdığını ve verdiğim paranın hakkını sonuna kadar veren bir uygulama olduğunu düşünüyorum yok hq indir yok free downloadlarla uğraştırmıyor 2 yıldır kullanıyoum