Tıbbiyeli Radyo Yayında!

spotify

spotify, sen muhteşem bir detaysın bebeğim.
haftalık keşifini başka dillerde şarkılarla dolduran platform bugün mesela japonca rap dinledim, niye bana böyle yapıyor anlamıyorum ki :(
belki de uzun zamandır free kullandığım içindir bu arada 1 saattir reklam girmiyo cağnım benim ;)
meğer program ileri görüşlüymüş artık aralıksız kore rapi dinliyorum
ucuzluğu ve geniş şarkı yelpazesiyle mecburi hizmetime, nöbetlerime renk katan canım program :)
anonim olarak çalma listemi paylaşamadığım müzik uygulaması. bunu seçenek olarak koymaları lazım. sırf bu yüzden başka bir mail adresiyle başka bir hesap açtım az önce.
birini adını, görünüşünü, mesleğini bilmek istemeden sadece müzik zevki ile tanımak isteyen benim gibiler ne için bunu istediğimi anlayacaklardır.

böyle bir özellik var da ben bilmiyorsam da aydınlatılmayı rica ediyorum...
üniversitede öğrenciyseniz yarı fiyatına satın alabileceğiniz uygulama. belki de kira ödüyoruzdur bilemedim swh genel olarak memnun olduğum bir platform olsa da her şarkıyı bulamamak bazen kalp kırıcı olabiliyor.
türk sanat müziği konusunda sınıfta bıraktığım platform. klasiklerin dışında güzel sanat müziği seçkilerinden oluşmuş çalma listesi çok az. ancak onun dışında pek çok tarza hitap eden, özellikle yeni sanatçılar ve farkli türlerde müzik keşfetmek için kullandığım şahane uygulama.
"premiumda müzik kulağa daha hoş gelir"
evet premiumum yok *
klasik müzik çalma listelerinin apple müziğinkilerden fersah fersah geride olan platform.
hakkında "keşke duyabilen ve hissedebilen bir armut koltuk olsaydı da onu 'bu ne biçim haftalık keşif!' diyerek pataklayabilseydim." dedirten platform.
öğrenci indirimi için müteşekkir olduğum uygulama. premium bless us.
aradığım ve dinlediğim çoğu şarkıyı barındırmayan, şarkıyı geç; koskoca janrı bile barındırmayan dandik müzik platformu. önerilerine ben fero, ezhel gibi yeni nesil dallamaları koyduğu an benim için bitmişti.

yt music daha iyi.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim