spotify

spotify, sen muhteşem bir detaysın bebeğim.
ucuzluğu ve geniş şarkı yelpazesiyle mecburi hizmetime, nöbetlerime renk katan canım program :)
anonim olarak çalma listemi paylaşamadığım müzik uygulaması. bunu seçenek olarak koymaları lazım. sırf bu yüzden başka bir mail adresiyle başka bir hesap açtım az önce.
birini adını, görünüşünü, mesleğini bilmek istemeden sadece müzik zevki ile tanımak isteyen benim gibiler ne için bunu istediğimi anlayacaklardır.

böyle bir özellik var da ben bilmiyorsam da aydınlatılmayı rica ediyorum...
üniversitede öğrenciyseniz yarı fiyatına satın alabileceğiniz uygulama. belki de kira ödüyoruzdur bilemedim swh genel olarak memnun olduğum bir platform olsa da her şarkıyı bulamamak bazen kalp kırıcı olabiliyor.
türk sanat müziği konusunda sınıfta bıraktığım platform. klasiklerin dışında güzel sanat müziği seçkilerinden oluşmuş çalma listesi çok az. ancak onun dışında pek çok tarza hitap eden, özellikle yeni sanatçılar ve farkli türlerde müzik keşfetmek için kullandığım şahane uygulama.
"premiumda müzik kulağa daha hoş gelir"
evet premiumum yok *
klasik müzik çalma listelerinin apple müziğinkilerden fersah fersah geride olan platform.
öğrenci indirimi için müteşekkir olduğum uygulama. premium bless us.
aradığım ve dinlediğim çoğu şarkıyı barındırmayan, şarkıyı geç; koskoca janrı bile barındırmayan dandik müzik platformu. önerilerine ben fero, ezhel gibi yeni nesil dallamaları koyduğu an benim için bitmişti.

yt music daha iyi.
last.fm'in yıllar önce yaptığı, benzer müzikleri dinleyen kullanıcıları gösterme ve dinleme kaydı gibi temel sayılabilecek özellikleri neden getirmediğini bir türlü anlayamadığım müzik platformu. dinlediklerimiz hakkında yaptığı otomatik analizleri bence son derece yetersiz. çalma listelerinin öncelik sıralamasının yapılamaması da sinir bozucu. bu kadar gömdükten sonra biraz da olumlu tarafından bahsetmek gerekirse; ortak çalma listesi yapma ve kişilere şarkı ekleme izni verebilmek gayet işe yarar bir özellik.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim