östrojen kokan yazar. Swhyazılarıyla kadın olduğunu bam bam bam belli etmiştirfena yazmıyor hani ancak nasıl bir yazar olduğunu anlamak için daha çok erken diyorum ( yani burası güncellenecek)
Hiç fena yazmıyor. Kısa zamanda favorilerimden biri olmuştur. Severek takip ediyorum.
Bir entrysini gördüm reelden tanıdığım birisi sandım. Sonra diğer entrylerini okudum özellikle tıbbi konularda yazdığı entryler sayesinde sandığım kişi olmadığını anladım. O salak böyle güzel açıklamalar yazamazdı çünkü swh
bu aralar kendisini format dışı entryleri silmeye adamış çalışkan moderatör. sözlüğü daha güzel bir hale getirmek için uğraşıyor. ellerine sağlık
benim için entryleri serotonin salgılatan yazardır. polyanna gibi entryler yazdığı için değil elbette. öyle yapmıyor, empati yapma gücü o kadar yüksek ki... kolay sinirlenmiyor, sakin sakin analizini yapıyor. bana da keyifle okuması kalıyor.

bir de hak etmediği bir takım şeylere maruz kaldığını hissediyorum, umarım yaraları en güzel şekilde ve skarsız iyileşir.
kendisiyle ilk tanışmamızın ilginç bir konu üzerine olduğu yazar. sifonu çekerKen kakasını uzay yolculuğuna gönderdiğini düşünerek arkasından el sallayan bir çocuğun hikayesi sayesinde sözlükte tanıştık(*) ben yazılarını çok seviyorum ve ilgiyle takip ediyorum efem. bilimsel konular hakkında da yazıyor, güldürmeli girileri de var. ben de çok iyi bir empati yeteneği olduğunu düşünüyorum, yorumlama yeteneği aynı şekilde. gaza gelmeden derdini güzelce anlatan bir yazarımız. kendimi yakın hissettiğim yazarlar arasında.
tıbbiyeli sözlük'ün birinci nesil yöneticisi aynı zamanda 'beden dili çözümleme' dernek başkanıdır. swh

bir beden dili çıkmaz yoluna düştü ki , sormayın gitsin. öyle ki sözlükte yazma yolunu bile kaybetti. tez zamanda güzel paylaşımlarını bizlerle buluşturması dileğiyle...
nick altını bir kez daha ziyaret etmekten mutluluk duyduğum biricik moderatörümüz.

yazılan girileri okuyan ve oylayan, yeri geldiğinde hal hatır soran, varlığını her daim hissettiren bir dost.

moderatörlüğün yakıştığı müstesna kişiler arasında yerini alır. aynı zamanda güzel yazar.
Bu nick6na yazarken beynimin içinde "beraber yürüdük biz bu yollardaaaa beraber ıslandık yağan yağmurdaaa..." şarkısı yankılanıyor swh. Evvet sterilciğim yönetime girmemizden önce de severek okuduğum tatlı mı tatlı yazarımız. Tam tarihi hatırlamıyorum ama 2,5 senedir neredeyse her gün bir şekilde iletişim halindeyiz. Ne krizler yaşadık, ne güldük ne stalklar ediverdik beraber... henüz hiç yüzyüze tanışamamış olsak da sabrına sakinliğine hayran olduğum hem çok mantıklı hem çok duygusal, kolayca sinirlenmeyen, sinirlendiğinde kalp kırmayan, merhamet ve şefkat timsali içi güzel kendi güzel can arkadaşım. Tıbbiyeli sözlük içinde kazanmış olduğuma çok sevindiğim biri.