sterilenjektor

bu nick6na yazarken beynimin içinde "beraber yürüdük biz bu yollardaaaa beraber ıslandık yağan yağmurdaaa..." şarkısı yankılanıyor swh. evvet sterilciğim yönetime girmemizden önce de severek okuduğum tatlı mı tatlı yazarımız. tam tarihi hatırlamıyorum ama 2,5 senedir neredeyse her gün bir şekilde iletişim halindeyiz. ne krizler yaşadık, ne güldük ne stalklar ediverdik beraber... henüz hiç yüzyüze tanışamamış olsak da sabrına sakinliğine hayran olduğum hem çok mantıklı hem çok duygusal, kolayca sinirlenmeyen, sinirlendiğinde kalp kırmayan, merhamet ve şefkat timsali içi güzel kendi güzel can arkadaşım. tıbbiyeli sözlük içinde kazanmış olduğuma çok sevindiğim biri.
çok güzel tıbbi yazıları olan moderatörümüz. sözlüğe en çok emeği geçenlerden birisidir.
bir zaman önce şiir üzerine muhabbet ettiğim, yazılarını ve özellikle tıbbi içerikli yazılarını severek okuduğum moderatörümüz.
samimi yazıları olan, insanı gülümseten bir yazarımız. iyi yazmalar*
içinde uçuşan narin kırmızı bir kelebeği profil fotoğrafına kondurabilen güzel insan.
sözlük kuralları konusunda son derece hassas olan, sözlükle ilgili öneri veya eleştirilerimizde bizi yalnız bırakmayıp destekleyen saygıdeğer moderatörümüz.
sözlük normlarına uyan benim gözümde en iyi yazardır.sözlüğün devamı için her zaman eli taşın altında olan,övgüye değer ve yazarların kendisine öykünerek sözlüğün kalitesini artacağına inançla sözlüğün devamlılığına inancımı diri tutan yazardır.tüm girilerini okuduğunuzda benimle aynı görüşü paylaşağınızı düşünmekteyim.
kariyerinin bir noktasına iran sinemasını da sıkıştırmasını tavsiye ettiğim sevgili moderatörümüz. sayesinde film kültürüm gelişti.*
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim