birkaç güne 2. Sezonu netflix tarafından yayınlanacak dizi. bilmeyenler için kısaca seksenler havasını çok iyi yansıtan korku-aksiyon karışımı dizi diyebiliriz. çocuk oyuncular efsane iş çıkarıyor ve dizinin beğenilmesinde asıl etken onların sahneleri. bolca geek öğe var dizinin içinde ve günümüz 20-30 yaş bandındaki geeklere selam çakıyor sürekli.

son sezon fragmanı netflix türkiye tarafından arka planda süpriz bi şarkıyla yayınlanmış. bi göz atın derim, efsane olmuş:
video
Bugun annemle bi oturusta ilk sezonunun 5 bolumunu izledigimiz dizi. İlk bolum cok asiri heyecanli degildi ama bi sekilde kendini icine cektirdi. Dustin reyis cok tatlisin ulan kucuk bir puppy resmen.
2. sezonuna veda ettiğimiz ve dört gözle 3. sezonunu beklemeye başladığımız dizi.genel olarak 2. sezon birinci sezona göre daha derli toplu ilerledi. ilk sezonda soru işareti fazlaydı, eleven kim labaratuarda neler oluyor, will nerde will'e ne oldu çözmeye çalışırken bazen kopuyorduk hikayeden. bu sezon sorun tekti, çözüm arayışı ona yönelikti o nedenle daha düzenli bir sezon izledik. dizi ilk sezondaki havasını kaybetmemiş, üstüne katarak ilerlemiş, bu sezondan daha çok keyif aldım. tabi yedinci bölüm biraz ana hikayeden kopuktu, bu yorumda yedinci bölümü göz ardı ediyorum. fakat o bölümün de amacının gelecek sezonlara temel atmak olduğunu düşünüyorum. açıkçası seksenler şehir hayatı içeren çok yapım izledik, hawkins'ten sonra şehir ortamı beni içine çekemedi. umarım gelecek sezonlar şehir yerine hawkinste veya farklı bir havası olan yerde geçmeye devam eder. ayrıca çocuklar da fazla büyüyüp sevimliliklerini kaybetmezler
2.sezon 7. Bolum hic guzel degildi, 6-8-9 efsaneyken arasinda asiri sonuk kaldi. Bu arada son bolumde dustin baloda yalniz kalinca asiri uzuldum yav, neyse ki nancy iyi kizmis. Ama steve'i de harcadi ona da yazik oldu.
deli gibi merak ettiğim, izlemeye vakit bulamadığım için izlemediğim dizi.
Bir kygo - one Republic ortak yapimi sarki. Asiri derecede enerji verir, gununuzu senlendirir.