Sorun bazen su şişesinde oluyor ya çok da şeapmamak lazım. Zorlarsam döküleceğini düşündüğüm an yanımdakinden yardım isterim.
Eniştemin açamadığı kavanoz kapağını açan bir kız olarak asla anlam veremediğim kız tipi
Artı olarak elimden hiçbir kavanoz kapağının da kurtulamaması da eklenince ideal kadın modeli oldum galiba?

Bazısında bilek gücü yoktur açamaz, bazısından hiçbir şey kaçmaz. Erkeklerde de görmüşlüğüm var su şişesi ya da kavanoz kapağı açamayan. Başlık açmaya değer miydi bilemiyorum altan...
Lisede ki en yakın arkadaşım olan kızdır. Şişesinin kapağını açan diğer kız olarak samimiyetsizlikle alakası olduğunu düşünmediğim/aklımın köşesine dahi getirmediğim durumdur.
Kızların yaptığı her harekete kulp takıp altında samimiyetsizlik vs. gibi bir neden aramanın hemcinslerinin bu kadar hoşuna gitmesi de çok garip.
Bir keresinde çarşıda şişeyi yamultmama rağmen açmamıştım. Elimin o kısmında bir küçük ekimozum bile olmuşmuştu. Bazen de güçle değil şişeyle alakalı bir sorundur. Sonunda ne mi oldu azmin zaferi tabiki
kapak sıkı olabilir, kızın eli terlemiş olabilir, şişe soğuksa dışı kaygan olmuş olabilir vs. çoğunlukla kendim açabilirim ama açamazsam da rica ederim, bunun samimiyetsizlik olduğunu düşünmedim hiç siz niye düşündünüz ki?