tank görünce makarna depolayan tip – Tıbbiyeli Sözlük
darbe olmayacağını anladıktan sonra sırf birilerine duyurmak ya da gösteriş yapmak için meydanlara koşup bunu sosyal medyadan ilan edenlerden daha az aşağılık değildir.
ooo burası ne pis aktroll dolmuş, acil temizlik gerek. leş gibi a haber koktu, atv koktu, beyaz tv koktu burası ak-it koktu ak-it.1. gece normal halk hiçbir bilgiye sahip değildi.

2. eski tip darbelerden de olabilirdi ki bu durumda sokağa çıkma yasağı olabilirdi. evinde bok yiyemeyeceklerinden dolayı, insanların erzağa ihtiyacı vardı. büyük ihtimalle akpliler de aynı eylemi yaptı ama şimdi laga luga yapıyor.

3. kimse kimse için canını tehlikeye atmak zorunda değil, herkesin kendi hayatı,ailesi,çocukları var. kimse elin iki yobazının savaşında canını kaybedip çocuğunu yetim bırakmak istemez. zorunda da değil.

4. sanki darbe gecesi tayyip erdoğanın tatlı koltuğunu korumak cümle alemin göreviymişçesine oluşturmak istediğiniz bu algı tamamen sapkın bir algıdır. kimse de yemiyor zaten.

5. akpliler dün hoca dediğine, eteğini öptüğüne bugün terörist demekte hiçbir hicap duymazken, biz sokağa çıkma yasağının duyurulduğu gece ailemize erzak almakla suçlanamayız.

şu yılların ayıbı hepinize yeter, akp'yi seviyorum. bu ülkede ateist oranlarını artırdılar.