taslaklarım

çoğunlukla kendi hatamdan kaynaklanan sebeplerle adminlerce silinmiş entrylerimden başka bir şey içermeyen sözlük bölümü.
yarıda bırakılmış entryleri kaydetmek için kullanılan sözlük bölümü. format dışı entryler de aynı şekilde bu bölüme gönderiliyor.
60 tane girimin bulunduğu zula. eğer bunları bi gün yayınlama şansı bulursam beynim bu yaşamdaki görevini tamamlamış olur.*
bu giriyi yazarken bile zulaya atmayı düşündüm.
en çok kullandığım sözlük bölümü. sözlüğe girip sol framede entry gireceğim bir başlık var ve şu an yazmak için çok müsait değilsem anında yazacağım entry hakkında ipucu bir kelime yazıp taslaklara yolluyor müsait olduğumda yazıyorum ve bunu yapmayı öyle çok seviyorum ki bu entry de taslaklardan yazılıyor şu an *
destan yazdım taslak kaydet dedim kaydetmedi. gitti bütün emekler 80 den fazlasını almıyan ise yaramaz zimbirti.

edit:belki telefon dondu ondan öyle oldu bilemiyorum yani.
şu anlık 40 ı bulmuş üşendiğim entrylerim. geçen boştum, taslaklarımı eriteyim biraz dedim ama olmadı, yazamadım. sanırım taslaklarım belli bir seviyenin altına düşmeyecek.

not: paşa gönlümün isteği üzerine bu entryde çeşitli düzenlemeler yaptığım doğrudur.
sürekli bişeyler karalıyorum devamını sonra getiririm diyorum.ama zaman geçince o duyguya geri gelemediğim içi yazıya devam edemiyor siliyorum.evet benden iyi bi yazar olmaz:)
herhangi bir diyeceğim yok tşk.

yazıp yazıp yayınlamaktan vazgeçtiğim ama silmeye de kıyamadığım girilerimi depolaladığım sözlük bölümü.
taslaklarım bölümünü sözlüğün buzdolabı gibi görüyorum. o an yayınlamak istemediğim entrylerimi depoluyorum vee canım istediğinde yayınlıyorum. yaşasın, entrylerim ilk günkü gibi tâze!

içerik kuralları - iletişim