Atlet ve şortla gezme özgürlüğünü ve banyonun kapısını açık bırakabilme özgürlüğü kazandırır. Dezavantajı ise ütü, yemek gibi her türlü işin sizde olması ve eve geldiğinizde kapıyı açan kimse olmamasıdır.
hayalini kurduğum yaşama biçimi.evin hakimiyeti tamamen senin elinde.istediğin zaman istediğini yapabilme özgürlüğüne sahipsin.evde başka birisinin döküntüsü vs.i yok.sürprizlerle(!)karşılaşma ihtimalin yok ve evin her yerinde huzur.bundan ötesi şamda kayısı.
Lise 1den beri evde yalnızım, bi üniv 1de yurtta kaldım o da tek kişilikti. Fazla heves etmeyin. Sıkıcı olabiliyor.
sosyal bir insan için en iyisidir zira çevresinden kaçabileceği bir sığınaktır. fakat sosyal değilseniz sizi ağır depresif sıkıntılarla başbaşa bırakabilir, tavsiye edilmez.
zamanında hayalini çok kurdugum ve çok şükür şu an tadını çıkardığım durumdur...
Resmen özgürlük sıkıldıkça gez dolaş istediğin zaman istediğin insanla gel istediğini pişir istediğin zaman banyo yap istediğin yerde sigaranı iç senin evin ulan
sorumluluk kazandırır, dışardan bakınca özgürlük gibi gözükür ancak kendine karşı artan sorumlulukların bu özgürlüğü kısıtlar tabi benim gibi temiz şirin biriyseniz
Yukarda söylenmiş arada bir ses lazim diye kesinlikle katılıyorum.tek yaşıyorum ve atandigim sehir asosyalikte zirve.ders çalışmam da gerektigi için pek sosyal olamıyorum zaten.evde sadece telefonla kosurken ses oluyor.tamam arada kendi kendime de konusuyorum..