tek gecelik ilişki vs uzunca süren sevdiğine kavuşamama durumu – Tıbbiyeli Sözlük
kıyas kabul etmeyen iki durum olduğunu düşündüğüm anketimsi başlık.

söylemeden geçemeyeceğim uzunca süren sevdiğine kavuşamama durumuna tanık olmayan bilemez nasıl illet bir şeydir, tanık olunmadığından olsa gerek rahatça onun seçilebilmesi. (bkz:sözlük neydi,sözlük emekti)
İkinci seçeneği tercih ettiğinizde ve bunun güzel bir şekilde sonlandığını gördüğünüzde derin bir oh çektiğiniz çelişki. Yatırım tavsiyesidir
Hayatın farklı dönemlerinde insanın karşısına mutlaka çıkan sorunsal. Biri sanki bir omuzdaki melek öteki şeytan.

Bana sorarsan yalnızlığı tercih ettiği bi dönemde ise insan, tek gecelik ilişkiler yaşar kafasına göre, kendi isteğiyle.

Uzun süren kavuşamama durumu ise tam bir ızdırap ama sonuçta sevgiyi, aşkı cinsellikten üstün tutmanın ruhsal tatminini yaşatıyor kişiye.

İnsan farklı eşik noktalarından geçtiği farklı dönemlerde bu iki yoldan birine gidiyor mutlaka. Ama “aman ben aşk acısı çekemem eğlence insanıyım” diyip birini birine bahane etmek çok olgunca gelmiyor bana. Aynı şekilde hiçbi şekilde yürümeyecek bir ilişki için yıllarca üzüntü çekmek gibi.

Tek gecelik ilişkilerin de uzunca süre kavuşamamanın da haklı sebepleri olmalı, biraz yetişkince sebepler. Ne histerik olmak gerek ne seks düşkünü.
Bence siyah da değil beyaz da, basbayağı gri bir vs başlığı.

İkisinden birini yapmamış adam vs ikisini de yapmış adam derseniz ikinciye basarım oyumu.