Tıbbiyeli Radyo Yayında!

tıbbi bilgisini tibbiyeliyle yarıştıran akraba

benim. canım kuzenim uzunyolunyolcusu 4.sınıf olmasına rağmen onunla deli gibi yarışabilirim.
her zaman bir komşusu doktorun dediğini yapmak yerine alternatif tıbba başvurmuştur. biz de kolayımıza geldiği için ilaç yazıyoruz.
biz de artık yarı doktor olduk demesi oldukça muhtemel şahıstır.
türkiye gibi gelişmekte olan ancak gelişemeyen ülkelerde sık karşılaşılan bi durumdur.

alışması zaman alır tıbbiyeli arkadaşlara tavsiyem böyle biri sizi tartışmaya zorladığında kafana göre takıl demenizdir aksi halde tartışmaya girerseniz 6 yılınızı heba etmiş olursunuz lakin size vaka danışmak istiyorsa tetkikleri istiyerek onu yönlendirebilirsiniz ki en doğrusu ve binhekime yakışanı budur...
soru sorar,bildiğini doğrular onu anlarımda üste çıkmaya çalışırsa eğer ben böylelerine şey diyorum "lorenzonun yağını bulanlara fahri hekimlik verilmişti ha gayret size de az kaldı." *
pişman değilim
doktor bir sülalem olduğu için benim için normal olandır.her türlü yaristirirlar hakları da vardır. bazen literatüre yeni girmiş bir şey söylerim.degismis mi diyip oturur o konuda makale okur bilgilerini tazelerler. bazen de onlar benim hatalarimi duzeltirler.benim için oldukça pozitif bir feed back oluyor açıkçası.
annemdir. gündelik alternatif tıp bilgisiyle benden daha çok şey bilir, uygular ve çözüme kavuşturur. ınsan gercekten hayret ediyor.
patoloji kitaplarının yazmadığı bir hastalık rol oynar etiyolojide:
(bkz:her şeyi bilme)
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim