tıbbiyeli bloggerlar – Tıbbiyeli Sözlük
blog yazan tıbbiyelidir.buraya okudaklarımdan birkaç tanesi bırakıyorum.[http://hazancitlak.blogspot.com/ ~ Bir Garip Tıp Öğrencisi]

[http://blog.doktorbun.com/ ~ Doktor Bun] - ayrıca bir youtuber

[http://heybemdekiyolcu.blogspot.com/ ~ Heybemdeki yolcu]

[http://blogcunundefteri.blogspot.com.tr/ ~ bu kaçıncı oldu hatırlamıyorum]buraya yazmak istediğim birkaç tane tıbbiyeli blogger vardı ancak onlar yılda 1 - 2 tane yazı yazdıkları için kalabalık yapmak istemedim. Blog okumayı seven biri olarak bu başlığa kendi yazdığınız veya takip ettiğiniz blogları eklemenizi temenni ediyorum.
[http://lilblackcurlyhair.blogspot.com.tr ~ Lilblackcurlyhair]

4-5 tipci arkadasimla beraber kullandigimiz bir blog. daha cok muzik, sinema, roman, felsefe ve siyaset uzerine yazilar mevcut. Son 1 yildir tus dolayisiyla aktif olarak kullanamiyoruz ama takipte olun dirilisi yakindir.

(Adina uyuz olanlar icin; ismi friends dizisindeki phoebe'nin bir sarkisina dayanir)
sözlüğe yeni kayıt olmuşken gelip yaptığım ilk iş, blogger ile alakalı başlıkları aramak oldu ve bu başlığa denk geldim. başlığı açan yazarın takip ediyorum dediği 4 kişiden biri olduğumu görünce yüzümde oluşan gülümsemeyi tarif edemem :) bu yüzden sevgili yazara teşekkürlerimi sunuyorum.internet dünyasında çok az tıbbiyeli blogger var. bunların çoğu da düzenli olarak içerik girmiyor ne yazık ki. blogumda başarmaya çalıştığım en büyük hedefim düzenli olarak içerik girmek. en azından şimdiye kadar başarılı oldum diyebilirim.(*) adresindeki blogum birkaç hafta sonra bir yaşını doldurmuş olacak. her ay en az 4 içerik giriyorum, ortalama olarak haftada en az 1 tane olması için uğraşıyorum. şu anda oldukça güzel bir kitleye hitap ediyor ve iyi miktarda da ziyaretçiye sahip.olur da molalarınızda okuyacak bir şeyler olsun istersiniz, blogum yerinde sizi bekliyor olacak. haftada bir kez ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.bloguma şuradan ulaşabilirsiniz; http://blog.doktorbun.com/
ben buraya daha önce de bu giriyi yazmıştım ama bir ara giriler silinmişti teknik bir hatadan ötürü sanıyorum, o yüzden aynı şeyi tekrar yazacağım. çünkü çok sevdim o bloğu aklıma estikçe giriyorum, otostopla gezen bir tıp öğrencisinin bloğu. ama yalnızca şurayı gezdim böyle oldu diye anlatmıyor, genelde duygularını ve hayata dair düşüncelerini de yazıyor bu bloğa, gezginlere tavsiyeler de var. bir de projesi var a tea with 10.000 people adında. farklı ülkelerı gezerek 10.000 insanla tanışmayı amaçlıyor.

http://www.doguskokartti.com