tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 105
bugün 23 nisan 2020. meclis’in 100. yılında, tüm organlarıyla bu ülke için üretip hizmet verecek olan ulusal çapta büyük bir projenin teorik temellerini atıyoruz. az zamanda büyük işler başarabilmek adına önümüzde dolu dolu çalışabileceğimiz 3 yıllık bir süreç var. bir diğer kilometre taşı târih, 29 ekim 2023.

şu an çok az kişi bu projeden detaylarıyla haberdâr; ancak zaman geldiğinde siz de bir şekilde duymuş olacaksınız. işte her şeyin başladığı târih, meclis’in 100. yılını kutladığımız bugündür. bu entry de bugünün bir hâtırâsı.

“yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak. servet ve onun tabii neticesi olan refah ve saadet yalnız ve ancak çalışkanların hakkıdır."

/atatürk
pandemi süresince yalnızlık ve sürekli rap dinleyip ders çalışmaktan ot çekmeye başlamama ramak kaldı. balkondaki boş saksılar aklımı iyice çeliyor.
minyatur ev yapma videolarini izleye izleye ben de ozendim. adamlar 5 dk da pit pit yapip birakiyorlar hizli cekimde. ben bi basladim uc aydir bitmedi. hatta bu ev yapma fikrimi acikladigimda destekleyen arkadaslarima "nereye koyacagim ben o kadar evi?" demistim. o isler hic de oyle degilmis. bitmiyor.
tavsiye alma ümidiyle üye olduk bakalım bakalım..
şu pandemide, kışın yaz için yaptığım diyette verdiğim 4.5 kilonun 3.5'uğunu geri aldım. çok mutsuzum. kendimi kötü hissediyorum. kendimi kötü hissedince daha çok yiyorum. bu gece de 4 dilim tatlı yedim. yediğim börekleri saymıyorum bile. allah o yarasayı çorba yapıp içenin....
üniversite sınavında puanımı ziyan ettiğim için pişman olmadım.
ben bu meslekteki insanları gördükçe bunlarla arama bir fark koymalıydım zamanında deyip de pişman oldum ve bu yola çıktım.
inanıyorum güzel günler beni bekliyor.
ben malım yemin ederim malım bu beyinsizlikle nasıl yaşıyorum bıktım kendimden kafamı zımparalayacağım puuu yazıklar olsun bana kafama s*çayım yeter yeter bu beyinle daha fazla yaşamak istemiyorum ölücem utancımdan. bir insan nasıl bu kadar aptal olabilir nasıl nasıl nasıl kafam almıyor
babamı sevmiyorum. duygularımız karşılıklı
karantinaya çok alıştım. bir süre daha devam etsin istiyorum nedense
"bir daha hiçbir derdimi anlatmayacağım." dediğin insana tekrar derdini ya da senin önem verdiğin bir durumu anlatırsan geçmiş hislerini ve tecrübelerini boşa çıkarmaz, bilmeden de olsa gelir, seni can evinden vurur. sen kırık kalbinin tekrar kırılmasıyla uğraşırken zihninden de o meşhur cümle yankılanır:
 spoiler!
ben sana demiştim.
  • /
  • 105

içerik kuralları - iletişim