tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 105
anatomiden sonra beni ağlatan farmakolojiye kokulu öpücükler..biri bitiyor diğeri başlıyor yoruldum.
çok şaşkınım şu sıralar duyduklarıma. her konuda hak hukuktan bahsedenler online sınavda hak nedir bilmiyorlar. ve herkes başkalarının yaptığı hatayı onlar yapıyorsa ben de yaparım diyerek kendine haklılık payı çıkarmaya çalışıyor beni de sürüklemeye çalışıyorlar ama vicdanım asla böyle bir şeye izin vermez.zaten yeterince stresliyim ve aile içinde de çok da huzurlu değiliz. bir de bunun vicdan azabını çekemem
sevmediğim biri tarafından sevilmiş bulunmaktayım. yani öbür türlü, oysa ben de çok sevmiştim onu. 3. defa oluyor sanırım. yine ne yapacağımı bilmiyorum.
silah zoruyla oturuyorum şu masaya sonunda da kendimi ders çalışmaya mahkum edilmiş buluyorum. sanki bir suç işlemişim de ceza olarak ders çalışıyormuşum gibi öyle üzgün...
(bkz:final haftası)
haftaya sali mezun oluyorum sevgili sozluk. kalbim o kadar kirik ki su an en low sarkilarla bile agliyorum.

buyuk ustad'in da dedigi gibi:
"gogsum daraliyor, yuregim yaniyor
olmasaydi sonumuz boyle"
sevgilimden ayrıldım bugün. ayrıldım diyorum ama dile kolay. inanılmaz zordu benim için. üstelik çok çok uzun süren bir ilişki olmadığı halde bu kadar zorlandıysam bilmemkaç yıllık ilişkilerini nasıl bitiriyor bu insanlar anlamıyorum.
insan ona dair bir saçmalığı bile özler vaziyette buluyor kendini. saçma sapan attığı bir emoji vardı mesela: yatan su samuru. şimdi her gördüğümde gözlerim doluyor. eski yazışmalarımıza, fotoğraflara bakar halde buldum kendimi.
umarım atlatabilirim. yav bu ha bire sevgili yapıp ayrılanlar nasıl bu kadar dayanıklı? tarifini verin hele şunun.
valla acım geçene kadar buraya karalayacağım. çok özlüyorum ya çok. ama yok, doğru ve mantıklı olan buydu.
"severek ayrılalım" muhabbeti kötüymüş ya. şöyle sülalesine sövmeli bir ayrılık yaşasaydım bu kadar üzülmezdim. şerefsiz, ucuz birisi olsa üzülmezdim mesela. siler atardım direkt. fazla iyiydi ya. ya da ben öyle sanıyorum bilmiyorum. aman. bu günler de geçer.
sonunda o beklenen değişiklik oldu. çok şey oldu sözlük. buraya bile anlatamıyorum. ama şunu soyleyeyim. pozitif bir yönde değil. her seferinde daha kötüsü olur çünkü yaratan bunu bana reva görüyor. hem ayranım döküldü hem de çok kötü şeyler oldu. artık ölsem yeridir.
ayrıldığımız günü hatırlıyorum da, o mesajlardan sonra alfa karılar misali duşa girip kremlenmiştim. birazcık ağlasam da pozitif müzikler dinleyerek, ailemle vakit geçirerek günü tamamlamıştım.
gecesi ise kabus. senelerdir dinlemediğim 2000ler aşk-depresyon şarkıları derken hüngür hüngür yorgan altında ağlamak için peçete almıştım yanıma.
5 günü bitirdim, şimdi daha iyi hissediyorum. içten içe özlesem de. acaba beraber olsak ileride bizi neler beklerdi diyerek. muhtemelen asla bilemeyeceğim.
belki başka yer, başka zamanda.
"mezun olmus gidiyorsun, bana veda ediyorsun"

bitti iste, yasandi ve bitti saygisizca..
  • /
  • 105

içerik kuralları - iletişim