tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 63
bir insanı istemediğim halde, gerçi söz de vermedim ama yüzüstü bırakacağım sanırım. kaç aydır içim içimi yiyor bunun için ama eğer dediğimi yapamazsam ilerde mutlaka karşılığını vereceğim..
kimseye bi zararım yok..bütün zararım kendime.kendimden davacıyım
karşımdaki insanlara çok fazla soru soruyorum çok fazla sorguluyorum sonra yanlış anlaşılıyorum. böyle olacağını da biliyorum, bile bile yapıyorum*.beni hiç ilgilendirmediği halde sırf sormuş olmak için ya da üstlerine gitmiş olmak için gittiğim zamanlar var. çok fazla kişide yaptığımı da itiraf etmeliyim. bunu neden yaptığım konusunda da hiç bir fikrim yok aslında bir fikrim var zorlamayı seviyorum, karşımdaki insan her soruma cevap verdiği zaman daha da fazla sorguluyorum. böyle bir kısır döngü..*
tus tercihlerinin sonucu açıklandıktan sonra, kafam allak bullak, rahatlama olması bir yana acaba yanlış mı tercih yaptım diye bir post-sonuç stresi oluştu. bu genel ruh halime yansıdı ve insanlara karşı 'suratsız' oldum. tamamıyla boş bir stres ama insan kafasından atamıyor.
onun hakkinda yanlis mi düşünüyorum acaba diye şüphedeyim. hergun dua ediyorum gercegi gormek için. ınsallah görebilirim
türkiyedeki sahte müslümanlıktan çok sıkıldım.
bazen bulunduğum yerden,çevremdeki insanlardan herkesten sıkılıyorum,uzaklaşıyorum.herkese,her şeye yabancılaşıyorum.hiç bir yere ait hissedemiyorum kendimi.
aniden geliyor bu his,ama çok derinden.sonra kendi kendime sorarken buluyorum 'ne işim var benim burada?'
bazen diyorum ki kendime yaşa gitsin. her şey boş, vakit dar, düşünme bu kadar, kaygılanma, zorlaştırma hayatını. ne yapıyorsan kendine yapıyorsun, boşver artık aptal ve mutlu biri ol. uğraşma, her şeye koşmaya çalışma, boş zamanlarını doldurmaya çalışma her fırsatta tükenirsin. ne bileyim yaşa gitsin işte. yorulma bu kadar.
sonunda bir hayalim var artık. hayattan ne istediğini bilmek yeniden doğmak gibi. yeni bir umut çektiğin nefesi hissetmek kalp atışlarını hissetmek gibi. yaşadığımı hissetmek gibi. beyin cerrahı olmak. hayallerim o kadar tatlı geliyor ki kimse uyandırmasın istiyorum. geçecek yıllar, yorgun ve öfkeli olacağım zamanlar , sevdiklerim ve belki de tahmin edemeyeceğim kadar dibe vuracağım zamanlar öldürmesin istiyorum bu hayalimi. onlar sahip olduğum biricik hazinem.. hayallerim.. onlarsız nasıl yaşarım. benden alırsanız kaybolurum bu hayatta.. bulamam ki yolumu. bulamam gücümü..
insanlar cahil olabilir. yetişme tarzı, içinde bulunduğu çevre ya da dönem etkisiyle cahil kalabilir. buna lafım yok. ama cahil olup da çok bilgiliymiş gibi davrananlara net uyuz oluyorum. ne yazık ki amfide bolca var
  • /
  • 63

içerik kuralları - iletişim