tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 62
bugün mesaj attı. konuştuk biraz nasılsın ne yapıyorsun diye havadan sudan. insan severek ayrılınca çok zor oluyormuş be, öncekilerde böyle hissetmemiştim. ama insanın sevdiğini bildiği kişiden ayrılması ayrı bir olaymış. mesafelerin her türlüsüne lanet olsun. keşke bu kadar uzak olmasa insanlar birbirlerine.

edit: yanlış yere yazmışım, dalgınlık işte ne yaparsın.
elimde yeterli güç ve kudret olsa dünya üzerinde milyonlarca insanı öldürürdüm (bu kişiler ekseriyetle ülkelerin yönetici kadroları ve onlara yalakalık yapan menfaat peşindeki halktan kimseler olurdu.) içimde gittikçe güçlenen bir vahşet oldugunu hissediyorum.
"gam zedeyim deva bulmam" imiş. bilmiyordum
dün akşam takvimi açtım önüme, haftaiçi günleri ve nöbetleri saydım tek tek, arada 1 haftalık boşluk vardı orayı çıkarttım, gördüm ki okula intörn sıfatı ile gideceğim sadece 53 gün kalmış. post-it'lerle çalışma masamın yanındaki duvarda hapishane usulü gün sayacaktım sonra vazgeçtim, öyle bir sıkılmak işte...
sosyal fobim var.
kendimi odama kilitlemek istiyorum.
odam çok güzel. kimse yok.
"ne zaman kırılsam birilerine,
sükut nakışlı hırkalar giyiyorum.
kıvrılıp da içimin denizlerine,
boş ver nasılsa öleceğiz diyorum."

edit: hikmet anıl öztekin
boya, benzin, ahşap cilası vs. kokularını çok seviyorum*.

 spoiler!
tinerci değilim ashsh
bugün sevilmek istedim.artık hayatımda kendimi ona koşulsuz, önyargısız anlatabileceğim biri olsun istedim.beni anlayan, dinleyen.. sonra beni sevmeyen herkese tek tek kırıldım, onlara verdigim değerin karşılığını hiç alamadığımı fark ederek, kalabalıklar içindeki yalnızlığımı bir kez daha anımsayarak.
insanların bizi hayal kırıklığına uğratmadıkları , bizim yanlış insanlar üzerinde hayaller kurduğumuz gerçeğini daha yeni yeni anlıyorum. montaigne yıllar öncesinde söylemiş ben yaşayarak görüyorum.
benim en yakınım olmasını bekledigim insan en büyük hayallerimi yıkarak bana en büyük kötülüğü yapti. nasil atlatirim bilmiyorum. allah sabir versin hayirlisini versin.
  • /
  • 62

içerik kuralları - iletişim