Tıbbiyeli Radyo Yayında!

tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 64
aile yanına döndüğümden beri günlerin nasıl geçtiğini anlamadığım için sözlüğe bile uğramaz oldum. her gördüğüm başlığa entry girecekken şimdi yorgunum deyip erteler oldum. fırsatımı bulduğum an ful entry giricem. bu pek itiraf olmadı ama neyse artık..
özlüyorum lanet olsun. o istemediği zamanlar konuşmayı kesebilirken ben yapamıyorum. şimdi mesaj atsa 0.02 saniye sonra cevap veririm ama ben ona atınca beni umursamıyor bile...
bugün en yakın arkadaşımın ihanetine uğradım be sözlük."en yakın arkadaş"
bir arkadaş grubumuz var.ben pek samimi olmasam da büyük çaplı buluşmalara giderim hep.20 kişi falanız.ana okulu,ilkokul,ortaokul,dersanelerimiz hep aynıydı.
yine böyle büyük çaplı bir buluşmaya en yakın arkadaşım tarafından çağrıldım.gittim.bilsem gider miydim?herkes geldi sırayla...en son da "en yakın arkadaşım".eski sevgilimle el ele...beş yıldır deli gibi sevdiğimi bildiği adamla.ilk aşkımla...ondan ayrıldığımda sarılarak ağladığım arkadaşım."onu unutamıyorum"dediğim arkadaşım.
yıllarca unutmak için çabaladım hep.unuturum sandım.ama olmadı.şimdi niye yaptılar bunu bana?gelip deseydi en azından.anlatsaydı bana."seviyorum" deseydi.o kadar kişinin içinde bana bunu niye yaptılar?
herkes biliyordu aramızda geçenleri.ama suçlu kim oldu bilin bakalım?sanki ben onlara ihanet etmişim gibi davrandılar bana.herkes o ikisinin arasına girmişim gibi baktı bugün.kendimden iğrendirdiler beni.neden en olmadık adama aşık oldum ki?neden beni sırtımdan vuran birini dost bildim ki?
sevgim acıyor sözlük.geçer mi bilmem...
itiraf ediyorum!!!!
son kullanma tarihlerinde doğum günümü arıyorum
stres yönetimim sıfır.dışarıdan çok güçlü biri gibi görünürken yalnız kalınca yavru kediye bağlıyorum.stresin bana yaptıramayacağı saçmalık yok mesela.
takıntılı bir insanım.. dayanamıyorum artık çocuk, hayvan, kadın istismarına böyle giderse ömrüm çok kısa.. ne istiyorsunuz lan hayvandan, kadından, çocuklardan adi yaratıklar.. pislikler..
bazen sevmek yetmez, mutluluğu hak etmek de gerekir.
10 ay boyunca ders çalıştım, didindim, yoruldum, yıprandım, sınav stresi yaşadım. ailemin yanına geleceğim anı bekledim sabırsızlıkla ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bu isteğim. babama ihtiyaçlarımı söylüyorum, yapmam gereken şeyleri söylüyorum. adam beni umursamıyor bile, kimse istediğim şeylere az da olsa önem vermiyor. 21 yaşında insanım babam beş kuruş harçlık vermiyor, isteyince de param yok diyip yalandan beni savuşturuyor. sanırım artık işe girip çalışmam gerekiyor, babaya anneye ekonomik olarak bağlı olmak iğrenç bir durum. güzel bir tatil yaparım demiştim ama şimdiden yalan oldu...
yoruldum. artık direnemiyorum.
diyete başladım hemen eve misafir damladı. 3 köfte yedim, bi de patlıcan közlemesinden yedim yoğurtlu. metformine başladım diye babamın önüme koyduğu birayı da reddederken iradem tavan yapmış gibi hissettim odama çekildim.
ama malesef annemin çayla getirdiği kuru pastaya yenik düştüm sözlük ühühühü yidim hepsini yidim
  • /
  • 64

içerik kuralları - iletişim