tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 90
dün arkadaşlarla mfö konserine gittik. istanbul'dan kendime muse tişörtü almıştım simsiyah bişi zaten sözde zayıf göstericek. konserde çektiğimiz bütün fotolarda hayvan gibi çıkmışım. tişörte basılı matt bellamy sevgilimin suratı göbeğimin katmanları arasında yok oldu resmen.
bugün evime eliptik bisiklet aldım bi gazla. ama o kadar iradesiz biriyim ki düzenli spor yapacağıma dair inancım yok. yine de doğum günüme az bişi kaldı keşke bi 5 kg verebilsem...
(bkz:gerçekleşmeyeceği bilinen hayaller)
geçen perşembe moralim çok bozuktu arkadaşların isteği üzerine tekila içmeye gittik 6 shot tekiladan sonra bir insanın tuttuğu her dal götüne mi girer demişim buda böyle bir anımdır
birinden hoşlanıyorum ama bana yüz vermiyor, yıllar önce yaşamıştım bunu en son üzülüyorum be sözlük. keşke tipim daha düzgün olsaydı...
bir boyama kitabım var. adı 'cucu boyama yapıyor'. keyfim yokken ondan bir sayfa açıp boyama yapıyorum. ördek boyuyorum mesela. kravatlı, şapkalı bir ördek. kravatı benekli. benekleri hangi renge, elindeki çiçekleri hangi renge, şapkayı hangi renge boyasam diye düşünüyorum. bir nebze de olsa 'şu an'dan uzaklaşıyorum, çocukluğuma dönüyorum. tek derdimin ördeğin şapkasının rengi olduğu zamanlara. çocukluğumu özlüyorum, çocuk olmayı özlüyorum.
insan bir şeyler bekleyip olmayinca kırılıyor. beklemezse de robota dönüyor. hayat aslında bir beklenti. o yüzden bu kadar kırgınliklar oluyor.
bu dönemi atlatırsam daha da ölmem gibi geliyor.
bundan sonra her şey güzel olacak sözlük, bir stajın beni bu kadar kendime getirebileceğini asla tahmin edemezdim, teşekkürler pediatri bütte görüşürüz swh. ve bir kez daha hayat senin her anını yaşadıkça sevesim var
bugün 2 tane çıkma teklifi aldım böylece 5 yıldır yıllık çıkma teklifi alma oranım 0,4ten 0,8e çıktı swh. gecikmiş 1 nisandan şüpheleniyorum.
karakter sahibi olmamış insanların sanal ortamda yapaylık kokan entelektüel sancılar çekiyormuş gibi kendilerini pazarlamalarından midem bulanıyor.
snapchat efekti gibiler hepiniz kralsınız arkadaş.
yürüyüşe çıksam benim lafımla çıktın çıkmasam tembelsin sürekli odandasın. ders çalışsam asosyalsin, çalışmasam sakın sınıfta kalma sakın sakın sakın. cidden hiçbir şey için yeterli değilim ben size asla yetmiyorum. canımı acıtıyorsunuz söyleyince seninle asla konuşulmuyor alıngansın diyorsunuz. en zor günlerimi fark etmediniz bile görmek istemediniz ama ben kendim atlattım o günleri anksiyete kazandım obsesyonlar edindim ve sizi en çok ilgilendiren olarak kilo aldım ama ölmekten iyi miydi? ölsem de bu sefer arkamdan güçsüzdü derdiniz ki hala diyorsunuz gerçi ne fark etti bilmiyorum. kendim için mi yaşıyorum sizin için mi belli değil.
  • /
  • 90

içerik kuralları - iletişim