tıbbiyeli itiraf

  • /
  • 96
bazen bir yalana öyle bir inanıyorum ki en doğru şey oymuş gibi geliyor
sınıfta bir arkadaşım bir çocukla sohbet etmeye başlamış. flört falan değil normal konuşma. neyse uzun konuşulunca tanışmadık ben bilmem ne diye arkadaşım(xx) diğerine(xy) elini uzatmış. xy de kulağına eğilip dini sebeplerden ötürü elini tutamıyorum demiş. arkadaşın ilerde kadın doğum seçmeyeceği kesin belli ki. dini sebeplerden ötürü bazı stajlara uzak kalması da olası o zaman? bir yandan gülüyorum bir yandan etrafı yıkasım geliyor sözlük swh
son tatilim diye 1 ayımı haylazlıkla geçirdim.
intörnlüğe halk sağlığı ile başladım, gene haylazlık ediyorum.

acil, pediatri falan başlayınca: ben öğrenci olmak. ben bir şey bilmemek.
seni herkes sevebilir seni herkes mutlu edebilir seni herkes tatmin edebilir ama beni herkesten ayıran şey içinde sakladığın meleği görüyor olmamdı sen ellerinle gözlerimi kapatana kadar. bir gamzelik rüzgar esti
dönemin yarısı büte kaldı ve çoğu da geçemeyecek.vay be ne tıp fakültesiymiş. neyse şu şehirden ayrıldım ya mutluluk olarak yeter bana, 1 aylığına olsa bile..
felaketten döndüğüm için mutluyum. büyük bir yanlışla yaşadım. geleceğimi karanlıktan kurtaran her bir şeye minnettarım. doğa muhteşem bir yol gösterici.
basitlikten asilliğe, kaygıdan güvene, bitmeyen sorunlardan mutluluğa...
haftasonlari ya nobetciyim ya nobet cikisi. kendi yatagimda 11-12lere kadar uyumayi ozledim. daha 1 ay bile olmadi. nasil alisicam yahu? beele intornlugun icine soxam.
bazen etrafımdaki insanların dertlerini dinlediğim zaman, keşke benim dertlerim de bunlar gibi olsaydı diyorum. yaklaşık 1 yıldır yaşayan bir ölü gibiyim, şu anda da en içten duygularımla hiç doğmamış olmayı dilerdim. bu şekilde yazdığımda arabeske bağladığımın farkındayım ama benim için gerçek bu. hayatımda birşeyler ciddi anlamda kötü gitmeye başladığı günden itibaren her geçen günüm daha kötü, daha acı verici hale geldi. en kötüsü de bu durumu düzeltebilecek hiçbir çaremin olmaması, hayatım ellerimin arasından kayıp giderken hiçbir şey yapamamak. bu karanlıktan aydınlığa çıkabilecek miyim bilmiyorum ama çıksam bile eski ben olamayacağımı çok iyi biliyorum.
  • /
  • 96

içerik kuralları - iletişim