tıbbiyeli sözlüğün 3. ayını doldurması

tam final doneminde acilip derdimize derman sikintimiza care olan sozlugumuzun 3. ayini doldurmus olmasi maalesef bana ilk olarak tatilin bittigini hatirlatmaktadir. hayir ne olurdu yani bu kadar cabuk bitmeseydi.
(bkz: bravo)
(bkz: aferim sanaaaaa)
(bkz: admin modlar uzun süredir yoktu)
(bkz: pasta da mı yok)
(bkz: o kadar önemli ki)

tanım : 6 haziranda açılan tıbbiyeli sözlüğün 3. ayını doldurması.
editus communis : 4 haziranda girilen giriler var. bunu da açıklayın. 6.6.16 mı? 3.6.16 mı? 4.6.16 mı?
maaşlar bu ay da yatmadı admin ne olacak bizim bu durumlar?
kerameti kendinden menkul bazı şahıslar sözlükteki durgunluğu sebebini kendilerine bağlamaktalar. aslında haklılar da. çıkardıkları gereksiz tartışmaların vatana, millete, ülkeye, sözlüğe, bilime vs. zerre-i miskal kadar katkısı olmamakla beraber sözlüğe gerçekten katkıda bulunan insanların da sözlükten uzaklaşmasına sebep oldular. kendilerinin de klavye delikanlılığından öteye gitmeyen, lisede kurtlar vadisi izleyen ergen stili kısır tartışmaları başta taraftar bile bulsa da sonradan durumu anlayıp kimse yanlarında-karşılarında olmaya tenezzül etmeyince sözlükte bir durgunluk oldu.

ne zaman ki yazmamaya başladılar sözlük tekrar canlanmaya başladı. işin doğrusu ben de gereksiz bu tartışmalara girmemek için sadece okuyucu olarak kalmaya çalışıyorum sözlükte. böylece sol framei işgal edip kendi kendilerine gelin gelin oluyorlar. güvey değil swh, kendilerinde bir keramet var sanıyorlar da uğraşılmıyor işte.

neyse nice üç aylara sözlük. çok daha güzel bekliyor seni. biraz sabır ve emek gerisi gelecek bunu görüyorum.
daha cok da yeniymis, ben daha mazisi var saniyordum.

içerik kuralları - iletişim