Okuldan tıbbiyeli arkadaşımla beraber takip ettiğimiz hesap. İkimizin de ortak fikri daha fazla paylaşım yapılması gerektiği.
Üyesi 50.000’e yaklaşmış olan hesaptır. Ayrıca ilk günden beri adminlerinden biri olduğum bu hesabın yöneticiliğini kişisel nedenlerle an itibariyla bırakmış bulunmaktayım.
İlk günlerden beri takipçilerinden birisi olduğum Hesabın yöneticiliğine an itibariyle kişisel nedenlerle başvurmuş bulunmaktayım. Kişisel nedenim hesabın fame olması. Fame hesap yöneticisi olmak istiyorum. 5 yıl sonra kendimi bütün sözlüğün başında görüyorum.

Sözlüğü sürekli ziyaret etmeme rağmen takip etmediğim instagram hesabıdır. İlk zamanlar ifşa olmamak için etmemiştim daha sonra takipçi sayısı arttı ama ben hala takip etmiyorum nedendir bilmem.
haftalık farklı hesaplara erişimi 1 milyonun üzerinde olan ve 50.000 takipçisinin çok üzerinde etki gücü olan hesap.

çok sözlükle entegre etmeyip ayrı bir kulvardan ilerletsek de daha aktif olarak sözlüğün tanıtımında da kullanacağız.
sözlükle bir gramcık alakası bile olmayan hesap. in in bitmeyen bir süre sonunda "sözlük" hesabının twitterdan komikli sağlıkçı tivitleri paylaştığını, duygusal sağlıkçı tivitleri paylaştığını, iç ısıtan sağlıkçı tivitleri paylaştığını, sağlıkçı tivitleri paylaştığını, ve dahi tivit paylaştığını gördüm. kim yönetiyorsa yaptığı iş onedio editörlüğünden hallice. iyi ki takip etmiyormuşum. twitter anasayfamda gördüğüm şeyleri bir de burada görmeye lüzum yok.

ayrıca çok değişik olaylara ev sahipliği yapıyor bu hesap galiba. arkanızda iz bırakıyorsunuz, karda yürüdüğünüzü unutmayın. yakalarsam çok eğleniriz (*)

feyz almanız için 3 tane sözlük instagram hesabı koyuyorum buraya. bakın, ders çıkarın, en az 5 tekrar atın, sınav yapacağım.
ekşi
kulzos
asosyal sözlük