Tıbbiyeli sözlük yazarlarını daha da şanslı hissettirecek topluluktur. Bu başlığı okuyan herkes kendini eğer isterse bu ağa dahil hissedebilir.

Herkes başkalarına nasıl yardımcı olabileceğini düşünüyorsa ya da nelere gönüllü olabileceklerini yazıp birbirimize mesaj atma suretiyle iletişime geçip yardım alışverişinde bulunabiliriz. Çok uzatmadan benim yapabileceğim yardımlardan bahsedeyim.

-Ankara etlik te evimde gelen sözlük yazarlarını misafir edebilirim.

-Elimde bulunan bir çok tıbbi kaynağı paylaşabilirim sobotta guyton cecil vander Lippincott aliksanyan vs.

-ingilizce profesyonel bilgisayar çalışma programını gönderebilirim ki bu Oxford English te dersanelerinde hocaların kullandığı programdır bunun gibi tıbbi ders videolarını vs. Kaynakları paylaşabilirim.

-Ankarada ev taşımanıza boya yapmanıza ya da köpek balık kedi kuş iguana yılan kaplumbağa gibi vs. Hayvanlarınıza geçici olarak bakıcısı olabilirim.

-Ya da herhangi bir durumda zorda kaldınız kavgaya adam lazım *

Saygılar umarım kuralların dışına çıkmamışımdır. Temennim ağın genişlemesi. Eminim herkesin yapabileceği kendince küçük diğer üyelerce belki hayati yardımlar mevcuttur.

Not: 0 Rh -
Yayılmasını dilediğim, güzel fikir.
Şimdilik yapabileceklerim, sözlük üzerinden mesaj yoluyla:
-Özellikle gözle ilgili sorularınıza cevap verebilirim.
-tus tercihleri için elimden geldiğince yardım etmeye çalışabilirim.
-Dert dinleyip, çözüm ararım.
Benim için dua zinciri karşılığı olandır.

“Dua zinciri” oluşturalım ve herkes benim için dua etsin. Allah inşallah kabul eder.Amin.
-tus ile ilgili kaynak açısından sıkıntı çekenlere çoğu kitabın son baskısını temin etme konusunda yardımcı olabilirim.
Herkesin her yerde bulunma durumu olduğundan dolayı, arkasından gelenler için faydalı olacak konu başlığıdır. Kendi adıma konuşacak olursam, Afyonkarahisar ve Uşak için sorularınızı cevaplayabilirim. Afyonkarahisar için şahsi olarak rehberlik yapabilir ve gezdirebilirim. Eğer Kurtuluş Savaşı'nın geçtiği yerleri merak ediyorsanız savaş alanlarını gezdirip, alan kılavuzundan duyduklarımı bizzat size aktarabilirim.(Kocatepe, Dumlupınar gibi bilinen yerler dışında gerçek şehitlerin yattıkları mezarlar da var.Sekiz yaşındaki çocuk şehitlerin hikayesi sizi etkileyecektir )
İngilizce çalışmak, ingilizce konuşmak için çalışma arkadaşı olabilir, size gaz verebilirim.

Benim de yardım istediğim konu olarak biyolojik silahlarda kulllanılan ajanların kendisi. Hatta kbrn(kimyasal, biyolojik, radyolojik, nükleer) konularında yardımlaşabilir, bilmediğimi de sizlerden öğrenebilirim.
- Her türlü dert dinlenir, muhabbet edilir, dertleşilir.
- Daha 2.sınıf olduğum için çok tecrübeli olmasam da yeni başlayan/başlayacak dostlarıma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirim.
- Elimde çok güzel kitaplar mevcut, gönderebilirim kısacası kitaplaşabiliriz, sizlerden gelecek kitapları da zaman buldukça zevkle okur bu konu hakkında sohbetler edebiliriz -bayılırım-
- Kendimi övecek kadar olmasa da bilgisayar bilgisinde kendime güvenirim. Linux, Windows vs. İşletim sistemleri, çatarapatara c, vb, Java gibi dilleri de okumuşluğum vardır. Heee format da atmayı bilirim heee.
- Festivallere, konserlere, kongrelere gitmeye bayılırım. Planlarınıza dahil olabilirim. Özellikle Bursa ve Antalya’yı hatrı sayılır derecede bilirim. Buralarda elimden geldiğince yer temin edebilirim.
- Batağa okeye dördüncü, uzun eşeğe yastık, tabuya grup arkadaşı olabilirim. swh

Not : A Rh+ ne kadar iş görürse artık.
-Yurtdışı uzmanlık düşünen(özellikle Almanya) arkadaşlara prosedürler hakkında ve dil öğrenme sürecinde yardımcı olabilirim.-Halihazırda intörn bir dr olarak stajlara dair tavsiye/tecrübelerimi aktarabilirim.-Yabancı dizi izleyen varsa aranızda önerebileceğim çok güzel diziler var.-Satrançta kendisine güvenen varsa mekanıma bir uğrasın. (bkz:Lichess)

Kime sorsanız söylerler,zaten kullanıcı adım da aynı:D-Twitterda rt-fav ihtiyacı olanlara her türlü desteği sağlarım,karşılıklı olursa güzel olur:D-Kan grubum 0+.Zaten bana işiniz düşmüşse muhtemelen bir daha görüşemeyiz,sizi sevdiğimi bilin:D
İç dökmek isteyen olursa dinlerim

Keman hakkında yeni başlayanlara tavsiyeler verebilirim

İngilizcem mükemmel değil ama iyi sayılabilir sormak istediğiniz olursa yardım edebilirim
Mükemmel bir dinleyiciyimdir, insan psikolojisi ve davranışları üzerine aşırı kafa patlattığım için biraz mantıklı yaklaşabiliyorum. Study buddy olabilirim, 3 yılda bir şehir değiştirdiğim için insanları daha rahat anlayabildiğimi düşünüyorum. Bir de omü tıp hakkında derdi olan varsa dertleşebiliriz, iyi hissetmek isterseniz de buralardayım.