tıbbiyeli sözlük zirveleri

(bkz: tıbbiyeli sözlük kıbrıs zirvesi)
biraz zor gelmeniz ama aklınızın bir köşesinde kalsın, kıbrıs'da olan kimler acaba?
tarafımca toplanılmak için başlık açılmış ancak sözlük yönetiminden bağımsız olması nedeniyle (sanırım) engellenmiştir

burdan herkesi zirveye davet ediyorum
destekledigim, hatta olmasi durumunda katilacagimi beyan ettigim zirvelerdir. istanbul icin tabii ki.
neden olmasındır, olsundur.
es zamanli yapilarak biraz sinirlari zorlayan zirvelerdir efenim. soyle ki, ben hayatimda es zamanli zirve duymadim hic. benim duymamis olmam, bu zirvelerin olmadigi anlamina gelmiyor tabii ki, fakat ilginc ve guzel bir fikir.

yine de es zamanli olmasindansa aralarinda az da olsa bir sure birakilmasi gerektigi taraftariyim. misal ben istanbul zirvesine 99.7% katilacagim (0.3 puan bende sakli heheh), ama ankara zirvesine de katilmak istiyorum. katilabilmem icin iki sart saglanmis olmali.

1. ekonomik olarak darbogazda olmamaliyim (param olmali)
2. zirve olmali.

es zamanli zirve yaparsaniz bu buyucu nasi katilacak ankara zirvesine :d

ps. ankara ekibi, gelicem oglum o ankaraya. o ankara zirvesine ben de katilacam bir gun elbet. kongre falan yapin da bari kongreyi bahane edip labdan izin alalim gelelim :/
istanbul a giderken ankara ya uğramak hep yaptığım şey *
konya'da da yapın diyeceğim şimdi ama malum sözlüğün büyük bir yığını konya'yı dar görüşlü, muhafazakar bir şehir olarak görüyor.o yüzden susuyorum.ayrıca 2000 küsür yazardan kaçı konya'dadır ki? neyse artık istanbul ve ankara zirvesine uzaktan bakıp bir gün benim de denk gelip katılabileceğim olur nasıl olsa diye kendimi avutayım bari.
gelenekselleşmesini umduğum zirveler. her sene aynı gün, aynı saatte, aynı yerde batikon'un helikopterle iniş yaptığı zirveler olsa fena olmaz sanki, yönetim bence bunu bir düşünsün. ayrıca tıbbiyeli sözlük halı saha zirvelerini de dört gözle beklemekteyim, onu da belirteyim.
gelemeyenler için telekonferans/hologram sistemi kurulması gereken zirvelerdir
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim