en önemli sebebi eksi butonudur. Kendileri birçok şeyde olduğu gibi içerik üretmede de oldukça başarısız insanlar başkasının entrylerini seri eksileyip can sıkmakta çok mahirler. eksi butonu kaldırılıp ya da eksi sayısı görünmez olunca bence sözlüğe can gelecek insanlar düşüncelerini çekinmeden yazmaya başlayacak.

Bir fikri yazan insan genelde aykırı insandır. illa sözlükten örnek vermem gerekirse (bkz:necdet ersöz) fikirlerimiz ne kadar uyuşmuyorsa uyuşmasın bu adam sağlam bir içerik üreticisidir. Çünkü zaten toplumun genel olarak kabul ettiklerini kabul eden insanlar neden yazma gereği hissetsin ki? Ama adam nick altında ve entry eksi sayısında iyi linçlenmiş. Nick altına bir şey yapılamaz ama bu eksileme şeyi halledilmesi lazım.
sadece doktorlara açık gibi algı oluşturulması. Dışarıdan da insan çekilmeli. Bir de eksi verme çok itici.
Bu sözlük kurulduğu zaman inanılmaz heyecanlanmıştım. Tabiri caizse gece gündüz buralarda takılıyordum. Ancak oluşan garip gruplaşmalar, uç fikirlerin fanatizm derecesinde desteklenip asla başka fikirlere saygı gösterilmemesi ve ilginç linç girişimleri gibi sebeplerle yavaş yavaş buradan elimi eteğimi çekmişim. Bugün bu sitenin varlığını hatırlayıp geri döndüm ki aradan 2 koca yıl geçmiş.
turuncudan maviye dönmesi herhalde. niye değiştirdiniz sözlüğün rengini? rengi kaçmış sözlüğün. ne bu böyle çamaşır suyuyla yıkanmış gibi olmuş.