Tıbbiyeli Radyo Yayında!

tıbbiyelilerden film önerileri

  • /
  • 11
(bkz:oxv the manual)

not: beyin emcüklenmesi taşıyabilir ya da "saçma sapandı" etiketlemesi yapıp hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz kuvvetle muhtemel. eğer emcüklenme yaşamış filmi anlamış birileri olursa yorumlarını dinlemekten memnuniyet duyarım.
entrylere baktım, az sonra söyleyeceğim filmi kimse yazmamış gibiydi. fazla popüler ve gündemde olan bir film değil o yüzden daha az tanınıyor olması doğal. benim de daha önce yazdığım bir entry vardı bu başlığa. revenant, hateful eight, eyes wide shut vardı oradaki önerimde. diğer entrylerde de genel olarak inception, prestige, interstellar vs. imdb 250 filmleri önerilmiş çoğunlukla. onları zaten her türlü izleyeceksiniz bunun başka bir yolu yok.
gelin biraz değişiklik yapın bu sıradışı filmle ilginç bir yolculuğa çıkın. özellikle çizgi romancılara duyurulur. alıştığınız tarzın oldukça dışında olan bu yapıtla film kültürünüzü, arşivinizi, filmlere ve sanata olan bakışınızı genişleteceksiniz. mary elizabeth winstead'in muhteşem oyunculuğuyla michael cera komedisinin harmanlandığı nokta... scott pilgrim vs. the world
  • /
  • 11

içerik kuralları - iletişim