-Bol su içmek

-ekmeği mümkünse tam buğday seçmek ve az ekmek yemek

-şekeri azaltmak hatta hiç kullanmamak. Şeker yerine şeker otu (Stevia) denen bitkiden çayınıza,kahvenize vs. koymayı deneyebilirsiniz.

-önce gözünüze hitap edecek bir tabak olmasına dikkat etmek ,gerçekten diyette etkili olan bir yöntemdir

-Yeşilçay tüketmek yalnız öyle sallama versiyonu değil bildiğiniz aktardan aldığınız Yeşilçay .tadını begenmeyenler içine kabuk tarçın,hibiskus atabilir

-ve en önemlisi kararlı olmak .
Sağlıklı kilo vermenin % 70'ini yemek % 30'unu spor oluşturur sağlıklı besleniyorum spora ne gerek var psikolojisine girmeyin hergün düzenli olarak yürüyüp nerenizde sıkıntı varsa o bölgeye dair bölgesel calisabilirsiniz ha bide nası olsa kepekli diye 3 4 dilim yemeyin her halukarda oda bir ekmek
Bir Diyetisyene görünmek

Diyet tavsiyesi nedir ya her duyulan şeyi denemenin komşuya iyi gelen hapı içmekten farkı neVücudunuza denek muamelesi yapmayın
Yeşili sevin , suyu bol için. Yemeği uzun aralarla yiyin , acıkmak da vücudun ihtiyacı. Öğün aralarında gitmesi için kavrulmamış kuruyemiş, elma , havuç , hıyar güzel gider. Ana yemek tavsiyesi vermeyeceğim herkes ayarlar kendine göre.

kemikleriniz için Her gün 1 bardak süt, avuç içinin yarısı kadar peynir , bol yeşillik. 9-11 ve 16-17 arası diz ve dirseklerden sonrasını bir miktar güneşlendirin.

Mümkünse aç yatın.

Ha bir de ekmeği kesin . Zira Dilimlemeden yemek hoş değil çünkü kıps
Biz hekimiz diyetisyen değil. En fazla söyleyebileceğimiz bol su iç, tuz kullanma vs. Olmalı zira diyet konusunda bir eğitim almıyoruz.
5 şeyden uzak dur: un, şeker, tatlandırıcı, pirinç, patates. bol su iç. egzersiz yap. 3 ayda 14 kilo verme tecrübesiyle sabittir ;)
Sabah kahvaltısı sağlam öğle yemeği hafif olmalı

Akşam 7den sonra bir şey yememeli

Bunu yaparak ve yediklerimde hiç bir kısıtlama olmadan bu yaz 5 kilo verdim