tibbiyelinin içinde kalanlar – Tıbbiyeli Sözlük
Yaralar diyor başlik. Hangimizin içinde ukte olan şeyler yok ki. Saksafon çalmak istedim çok almadılar. Çok çok iyi birkaç dil öğrenmek isterdim. Yapamadım. Çok sevmek sahip çıkmak. Beceremedim. Sporcu kisilik o da olmadı. Ot geldik ot gideceğiz mi orası namalum. Yapilamayacak işler degil. Geç degil en azindan
Yıllarca kulüplerde basketbol ve futbol oynadım keşke profesyonellesebilseydim be sözlük ama napıcaksın ülke gerçekleri eğitim ve spor bi arada zor gidiyor hatta gitmiyor.
Okuduğum kitabı kendi orjinal dilinde okuyabilmek, tıp okumak için harcadığım ömrümü dil öğrenmeye adayabilmek. Belki çok sevdiğim bir yazarın çevirisini yapmak. Aşçılık ve Gastronomi okuyup tüm tatlara hakim olabilmek ve kendi keyfime göre denemeler yapabilmek.Akustik gitar çalıp en sevdiğim parçaları kendi elimden çıkarabilmek. Kısacası hayatımı başkaları mutlu olsun diye değil de kendi hislerimle yaşayabilmiş olmak. Şimdilik ise tek temennim inşallah hala çok geç değildir.
yurtdışına çıkıp bir süre gezgin hayatı yaşamak içimde kaldı. bu yıl arkadaşımla yapacağımız program da iptal oldu. Balkanlara gidecektik gidemiyoruz. of sözlük kaç ay ben bunun hayalini kurdum be. en azından şu İngilizceyi halledip erasmus falan yapabilseydim bari.
Lisede daha sosyal olmak isterdim ve biliyorum ki eğer bu gerçekleşmiş olsaydı üniversite hayatım da çok başka olurdu
Bir kez olsun sevdiğim bir erkeğe açılmak..

Şu yaşlar bunun için uygun değil belki ama öncesinde keske denemiş olsaydım,ne farklı olurdu şimdiden onu da tam kestiremiyorum ama denememis olmak bile bazı duyguların içinde kalmasına yetiyor.
Şu yaşıma kadar hiç yeteneğim yok diye ortalıkta dolaşıyordum sonra fark ettim ki izin vermemişler ki. Basketbolda, voleybolda, özellikle hentbolda gerçekten çok iyi teklifler aldım, yüzme maçlarında derecelerim var, ilkokulda yaptığım resimlere bakıyorum gerçekten iyiler, o zaman ben niye kendimi hep yeteneksiz hissettim? Çünkü ailem onları yetenek olarak görmedi sadece oku dediler. Bazen keşke okumayı ikinci plana atsaydım diyorum.