tibbiyelisozluk yazar günlüğü – Tıbbiyeli Sözlük
sevgili günlük

bugün de her zamankı gibi geçti. Kalktım hareket ettim oturdum tekrar kalktım falan işte.

hayatta insanı en çok üzen şeyin ne olacağını tartıştım kendimle. kıyasıya mücadele. sonra münazara yaptığımı anladım. önemli olan cevap değildi hangisine inandığındı. ısrarla gerçekleri arıyorum. yüzleşmeye hazır değilim biliyorum. sahi doğru bilgi mümkün müdür? lise felsefe sorusu. doğru bilgi diye bir şey yokmuş bunu öğrendim bugün. işine gelen varmış. işime geleni yapıyorum. işime geleni anlıyorum. yaptığım yanlışların ruhumda derin yaralar açmamasını umuyorum. vurdumduymazlıkla onları sıvayıp önüme bakmaya çalışıyorum. hergün bir önceki gün olmazladığım şeylerin gerçekleşmesini izliyorum. sıkıldım mı evet yoruldum mu hem de çok başka çarem yok .

her neyse günlük buraya aşkla ilgili bir şeyler de karalayıp gidicem. beklemekten bıkmam beklemeyi kestiğim anlamına gelmez. buralardayım
Sevgili günlük

Gece geç gelmem dolayısıyla sabah geç uyandım 11 gibi. Kahvaltı soğumuştu. Kahvaltıdan sonra dizi izledim. Sigara yoktu. Sigara almaya gittim ama visa kabul etmedi. Diğer yerler de pasaport istiyor. Evde bırakmıştım. Kafam attı merkeze gittim. Sigaramı aldım. Bir dalını içtim, her zamanki takıldığım kafeye geldim. Orada her zaman konuştuğumuz evsiz bir dilenci var sohbet ettik. Bir dal da ona verdim.simdi de göle gidicem. Hava güzel.