tıp okumayanın sözlükte olması

olumlu yorumlara outlarin olumsuz yorumlara inlerin fazla olmasına bakılırsa sayıları fazladır

hekimlere takık tıp meraklısı insanlar ülkenin gerçegidir

biliyorsa konuşsun kimseyi de baglayamayiz ne yapalım

yeter ki renk katsin su katmasin ama sadece tipcinin anlayacağı konularda ne yapıyorlar o da merak konusu

(bkz: trollenmek)
trollemediği müddetçe değerlidir, artmasını umuyoruz
mümkün olduğunca tıbbi başlıklara ellerini sürmeseler ve troll yapmadıkları sürece sıkıntı yok farklı görüşler renk katar
icinde bulundugum durumdur. tibbi biyoloji ve genetik deyip girdik bi yola, biyolojisini biliyorum genetigini biliyorum tibbi kismini bilmedigim icin derslerde cortlayip da gelmistim. sonra niye burda kaldim bilmiyorum. cok bos geldi sozluk heralde, cocuklarima anlatacagim "buralar hep dutluktu" hikayem olsun, su girdiyi de ben yazdiydim yivriiiim diyebileyim diye duruyorum sanirim. garip.
cogu zaman icerigine dahi bakmadan eksiledigim gruptur. bir gun sozlugun demografik yapisini degistirecek guce sahip olduklarinda is isten gecmis olucaktir.
israil’in de bu şekilde kurulması sebepli endişelenmemizi gerektiren durumdur.
tarafımca garipsenmeyen durumdur. girmek isteyen girebilir, yazmak isteyen yazabilir.
arkadaşlar çok haklı bencede kaydolurken noter onaylı ösym sonuç belgesi isteyelim yada spot bilgi soralım aplastik anemide hepatosplenomegali olur mu gibisinden(!)

huzurumuzu kaçırmadıkları sürece bence sıkıntı yok zaten siteye günlük giren sayısı belli ha tıpçı ha değil ne farkeder zaten sıkılır burda ortam dev bir tıpçı fotokobicisi herkes aforizma kasıyor
bunlardan biri de benim, aranızda olmaktan mutluyum.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim