Guzel bir puan aldin. Ve tıp cepte. Ama aklinda soru isaretleri varsa birkaç onerim olacak sana hekim aday adayı.
1) Tıp anan baban istiyor diye yazilmaz.Ileride bize bakarsin diye yazilmaz. Anan baban okumayacak onca seneyi...
2)Para cok garanti issizlik yok diye de yazilmaz genç. Sevdigin iste kazanir ve asla aç kalmazsin.İşini cok iyi yapip iyi yaşamayan görmedim.
3)Karamsar karakterliysen bir kere daha düşün.
4)Aslinda her seyin ozeti. Sevdigin yola adim at. Sevmedigin yolda uzaklasmak icin depar at. Sevdiği şey hiç batar mi insana?
...Kalp atışı doktorlar izleyerek gaza gelme. Yok öyle bir hayat
Bugün puanlar açıklandıktan sonra değerlenecek alandır. Yeni tıbbiyeli olacaklar lütfen buralara bir uğrayın da okul başladığında umduğunuzla bulduğunuz arasında uçurum olmasın
Eskişehiri yazacak olan varsa mesaj atabilir. Yanıtlarız her türlü diğer sorularınızı da
bir gün size sorduklarında mütevazı olmak için kısık sesle "x tıptayım ben eheheh" demeyin. ne kibirli olun, ne de fazla alçakgönüllü olun. kendinizden emin olun, kimse bişe diyemez. zira özlü sözdeki gibi eşeğin çektiği yükü bir sırtı bilirmiş.bir başka konu ise gerçekten isteyerek yazmak. bu evrelerden bu bölümü okuyan öğrencilerin tamamına yakını geçti. "lan bilgisayar mı yazsaydım be" diye son ana kadar dediğinizi duyar gibiyim. garantidir, kendine çeker, ülke şartlarında mantıklı sebep, eyvallah. ama istemeyerek okuduğunuz tıp, sizi çürütür, kanırtır, süründürür. göz korkutmak gibi oldu biraz tabi ama girince sevme, önyargılarınız varsa kırılma gibi bir ihtimal de var, ayrıca aklınızın bir köşesinde bulunsun ki klişedir, her mesleğin kendince bir zorluğu vardır.
+icerisi nasil ?

-icerisi cok guzel sampiyonlar ligi gibi. pirlantacilar, galericiler... az once ekrem abi yukarı cikti.