tüketicinin sevmediği markalar

(bkz:pınar) referandum sonrası sahibinin yaptığı açıklama için
(bkz:metro turizm) malum olaylarından, karaktersiz bi sahibi olduğundan ve ayda bir kaza yapmalarından dolayı
(bkz:vestel) yurtdışı menşeili telefonlar için ekstra vergi talebinde bulunduğu için
ürün pazarlarken aşırı agresif davranılması- tekel olduğu için pahalıya tüketiciyi almaya çalışma-, ürünün veya üreten kurumun milli değerlere saygı duymaması, kurum yönetiminin siyasi görüşleri gibi nedenle tüketiciler tarafından sevilmeyen markalardır.
birbirimizi kandırmayalım sevgili yazarlar, bir numaranın eski adıyla ttnet yeni adıyla türk telekom olduğunu hepimiz biliyoruz.
klasik converse ayakkabısına hayatım boyunca ısınamamışımdır. ne kıza ne erkeğe yakıştırabildim bu yaşıma kadar. estetik desen değil, rahat desen değil, sırf moda olduğu için yaygındı bir aralar. bazıları da çok severdi. mesela ben sevmem.
(bkz:yurtici kargo)
bütün gün evde olmama rağmen evde bulamıyorlar.bi an kendimden şüphe etmedim değil.evde miyim diye anneme sordum evdeymişim.ben annemin yalancısıyım valla.kapıda bekliycem bundan sonra
(bkz:acme corporation)
roketleri kalitesiz. tnt'lerinin zamanlama sorunu var. road runner'a karşı etkisiz kalıyor. geliştirilmeli.
los pollos hermanos
tavukları pek lezzetli, sahibi esmer gözlü abimiz pek güleryüzlü lakin son 1 aydır ne zaman gitsem beyaz kel, kimya öğretmenine benzeyen bir müşteri tip tip bakıyor. sahibinin tavırları da değişmeye başladı. korku içindeyim sözlük
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim