türk bayrağı – Tıbbiyeli Sözlük
girişe güzel bir görsel olsa çok daha yakışıklı olacak başlık. siyah kardeş editleyiver sana zahmet
Göklerde durması gereken yegane bayrak bunca şehit kardeşimiz babamız ve dedemiz in belki haklarını öder diye asla düşürmemek için çalışacağımız ay yıldız
Hinsanların ay yıldızın kanda yansıması gibi hikayeler uydurduğu, bazı insanların da islamiyetten geldiğini söylediği; halbu ki bizim binlerce yıl önceden kalma bir sembolümüz olan bayraktır.. aynı ay yıldız orta asya bozkırlarında da dalgalandı..
ilkokulda bir pazartesi sabahı istiklal marşını okurken o gururla dalgalanışına dayanamayıp ağladığım bayrak..ne güzel bir bayraksın sen.. hep göklerde ol o asaletinle.
bu eleştiriyi yazdığım için beni müdahil olmakla itham edeceğiniz örgütlerin ve toplulukların sahip oldukları da dahil olmak üzere hiçbir bayrak değerli değildir gözümde. hiçbir kitabın ve hiçbir toprak parçasının olmadığı gibi. bu ve benzeri nesneler küçük bir yöneten azınlığının büyük kitleleri çıkarları ve istekleri doğrultusunda yönlendirmek için kullandığı temalardır. nasıl ki bundan 1000 yıl önce farklı bir bayrak, farklı bir din için atalarımız öldüyse, bundan 100-200 yıl sonra da başka bayraklar, milletler, dinler için ölüyor olacağımız kuvvetle muhtemeldir. değişmeyen tek şey ise birilerinin emrinde ve çıkarları için ölüyor iken, o birileri bizim ölümümüzü överek kendine pay çıkaracak olmasıdır.

ölmeyin gençler; kimseye de ölümü övmeyin. yaşamak ve yaşatmak için varsınız.işbu yukarıda yazan entride belirtilen düşünceler şahsi düşüncelerim olup kimsenin düşüncesine hakaret ve aşağılama içermemektedir.çok oldu uğramayalı sözlüğe, bir malign bombası olacak entri ile tekrar merhaba demek istedim swh
29 ekimde yönetimin çok güzel bir jest yaparak, mobilden girince sol üstte görünce gururlandığım ay yıldızlı şanlı bayraktır.

var olsun.

hep beraber nice 94 yıllara...
Yerle gök arasındaki insanın, yere bakınca tarihini göğe bakınca tarihinin serabını hatırlatan yegane şey.